Описание
Характеристики
Информация для заказа
Nokia 110 Dual Sim 2023





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80 г |
| Мультимедиа | |
| Запись видео | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність аккумулятора | 1000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Внутренняя память | 4 Мб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 1.8" |
| Камера | 0.3 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP52 |
| Комплектация | Телефон, Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Інструкція, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | 110 Dual Sim 2023 |
| Оперативная память | 4 МБ |
| Операционная система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Немає |
| Разъемы | microUSB, Аудио 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 160x120 |
| Размер | 49.4 x 115.1 x 14.5 мм |
| Спалах основної камери | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM |
| Технологии | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
- Цена: 1 109 ₴


