Смартфон Google Pixel 7
Просто потужно. Дуже корисно.
![]()
ФІШКА, ЩО СТОЇТЬ ЗА ЦИМ.
Google Tensor G2 робить Pixel швидше, більш ефективним та безпечним, з більш корисними функціями та кращою якістю фото та відео ще на Pixel.
![]()
Дисплей
Дисплей моделі заснований на матриці AMOLED. Дана матриця відрізняється більшою насиченістю відтінків, чорний на них здається природним, але, в той же час білий може мати жовтуватий відтінок.
![]()
Камера
Сильною стороною всіх лінійок Pixel, як і останньої є камера. А в Pixel 7 вона стала ще більш вдосконаленою та якісною. Основна камера має два сенсори. Головна камера має 50Мп об'єктив з діафрагмою f/1.9, розмір матриці 1/1.31", розмір пікселя 1.2µm, різноспрямований фазовий автофокус, лазерний автофокус та оптичну стабілізацію зображення. Надширококутна камера має 12-мегапіксельний об'єктив з діафрагмою f/2.2, кут огляду даної камери 114˚, розмір матриці 1/2.9", а розмір пікселя 1.25µm.
![]()
Комунікації та ОС
Google Pixel 7 має стереодинаміки. Смартфон має у своєму функціоналі Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2, NFC та служби навігації (A-GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS та BDS). Встановлена операційна система - Android 13, з можливістю оновлення протягом наступних 5 років на новішу версію ОС. Ємність акумулятора становить 4355 мАг. Підтримується швидка зарядка за допомогою зарядного блоку 30Вт, така зарядка дає можливість зарядити батарею до 50% за 30 хвилин.![]()
СВІТ ДОПОМОГИ. ПОБУДОВАНИЙ НАВКОЛО ВАС.
Поєднайте телефони Pixel, навушники та годинник Google Pixel Watch для персональної допомоги протягом дня.
![]()
ВАШ ЗАХИСТ, ВБУДОВАНИЙ У PIXEL.
Чип Titan M2 та ядро безпеки Google Tensor, додатковий рівень апаратної безпеки, допомагають зробити Pixel більш стійким до атак.
![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Google Pixel 7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Google Tensor G2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Ємність аккумулятора | 4355 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версія ОС | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G710 |
| Діагональ дисплея | 6.3" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB, Керівництво, Скріпка для відкривання слоту Sim-карти, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Pixel 7 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | Fast charging 30W USB Power Delivery 3.0 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 155.6 x 73.2 x 8.7 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Фазове (PDAF) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 10.8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
- Ціна: 14 333 ₴

