
Електросамокат OKAI ES20-NEON White (ES20-W 8.5'')
- В наявності
18 999 ₴
Електросамокат Okai ES20-Neon 8.5" 300 Вт
Електросамокат OKAI ES20 - поєднує в собі надійність, стильний дизайн та передові технології для комфорту та задоволення
Потужний та стрімкий
ES20 має номінальну потужність двигуна 300 Вт, що забезпечує швидкий розгін та ефективну їзду. Завдяки його максимальній потужності 600 Вт ви отримуєте достатню потужність для подолання підйомів та зручного руху по місту. Швидкість руху OKAI ES20 досягає 25 км/год, що дозволяє швидко переміщатися з одного місця до іншого

До 40 км на одному заряді
Збережіть свій час та отримайте задоволення від швидкого та комфортного переміщення. Дальність пробігу є ще однією перевагою ES20. Цей електросамокат може проїхати до 40 км. на повній зарядці батареї. Ви зможете подорожувати містом або здійснювати повсякденні поїздки, не турбуючись про зарядку

Програмне забезпечення
Додатково, OKAI дозволяє контролювати стан батареї, вибирати режими їзди і вибирати бажану тему інтерфейсу. Можливість розблокувати електросамокат за допомогою NFC-технології надає зручність та легкість у використанні
8.5-дюймові колеса з високим зчепленням з легкістю їдуть дорогою і долають невеликі нерівності та бордюри на шляху.

Стандарт захисту IP55 гарантує стабільну роботу вашого електромобіля в курну і сиру погоду. Також ви можете синхронізувати ES20 з мобільним додатком, щоб отримувати актуальну інформацію про роботу вашого електросамокату та планувати майбутні поїздки.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Вага | 17.5 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36V/9.8Ah |
| Тип транспорту | Електросамокат |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Діаметр коліс | 8,5'' |
| Харчування | Акумулятор |
| Запас ходу | до 40 км |
| Захист від бризок | Да |
| Максимальний нахил | 20° |
| Потужність двигуна | 300W |
| Рекомендований ріст, см | 130 - 200 см |
| Розмір | 114.3 х 45 х 113 см |
| Система круїз контролю | Немає |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип гальма | Дискові (механічні) |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час зарядки | 6 років |
- Ціна: 18 999 ₴

