
Відеосвітло Ulanzi Vijim Waterproof Versatile LED light (UV-2172 L2)
- В наличии
1 319 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim Waterproof Versatile LED light
Відеосвітло Ulanzi L2 з 360 RGB відтінками та регулюванням насиченості від 0 до 100% на кожному відтінку, призначена для заливання сцени певним кольором, завдання фону-настрою або ж для класичного підсвічування слабоосвітлених зон.

Кріплення
Корпус Ulanzi L2 RGB обладнаний кріпленнями 1/4 (для встановлення на штатив, стійку) та магнітним кріпленням (фіксується до будь-якої металевої поверхні).

Дисплей
Відеосвітло Ulanzi L2 RGB оснащено OLED HD дисплеєм, який призначений для комфортного керування та вибору з 11 представлених сцен світлових ефектів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800mAh |
| Интерфейсы | USB-C |
| Вес | 70 г |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Особенности | RGB, IP68 |
| Мощность | 4 Вт |
| Размер | 41 х 41 х 41мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Студійне світло |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Угол свечения | 60° |
| Время работы | 240 хвилин |
| Яскравість світла | 1000 люмен |
- Цена: 1 319 ₴

