Bluetooth Навушники XO Q2 (2nd)
Це високоякісні та стильні бездротові навушники, які надають приголомшливе звучання та зручність використання. Вони підключаються до будь-якого пристрою через Bluetooth 5.3 та дозволяють насолоджуватися музикою або дзвінками без дротів. Навушники мають зручний дизайн, що дозволяє носити їх тривалий час без дискомфорту.

Навушники Bluetooth XO Q2 мають тривалий час роботи – до 4 годин безперервного відтворення музики чи дзвінків. Це робить їх чудовим вибором для тих, хто любить слухати музику в дорозі чи на прогулянці. Висока якість звуку та комфортне використання роблять Bluetooth навушники ідеальним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися якісним звуком та зручністю бездротових навушників.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Тип разъема | Lightning |
| Чувствительность | 83 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 30 mAh |
| Вес | 40 г |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Зарядний кейс | 300 mAh |
| Максимальна дальність зв'язку | до 10 м |
| Матеріал амбушюр | Пластик |
| Модель навушників | XO Q2 |
| Наявність мікрофона | Вбудований |
| Особенности | відтворити/зупинити попередню пісню, відповісти на наступну пісню, покласти трубку, відхилити дзвінок, мовний помічник, розпізнавання у вусі, бездротова зарядка; |
| Размер | 45 х 53,7 х 21 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Навушники TWS |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип навушників | Вкладиші |
| Время зарядки | до 1.5 год |
| Время работы | до 4 годин |
| Частотный диапазон | 20 - 20000 Гц |
- Цена: 409 ₴


