
Бездротовий зарядний пристрій - нічник Proove Alien White (PLAR05002001)
- В наявності
749 ₴
0 (800) 21-82-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий зарядний пристрій - нічник Proove Alien
Дизайн
Proove Alien має стильний та сучасний дизайн, який гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр. Її витончений зовнішній вигляд створює атмосферу затишку та спокою.
Функціональність
Оснащена інноваційними функціями, лампа дозволяє настроювати освітлення відповідно до ваших потреб. Завдяки компактному розміру, Proove Alien є ідеальним варіантом для спалень та віталень, забезпечуючи приємне та комфортне світло.

Особливості товару
Крім стильного освітлення, нічник оснащений бездротовою зарядкою, яка забезпечує швидке та зручне харчування для смартфонів. Особливістю цієї моделі є можливість використовувати її як підставку для телефону, що дозволяє зручно розмістити пристрій під час перегляду контенту, звільняючи руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Нічник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга та сила струму | DC 5V/2.1A, 9V/2.1A; |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Ефективність заряджання | 75% |
| Кольорова температура | 3500K |
| Колір світла | теплий білий + RGB |
| Комплектація | Бездротовий зарядний пристрій - нічник, Кабель, Інструкції. |
| Матеріал корпусу | ABS пластик, Алюмінієвий сплав, Силікон |
| Особливості | бездротова зарядка; регулювання яскравості; 2 режими освітлення |
| Потужність | Потужність лампи: 5W, Бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W; |
| Роз'єми | USB-C |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип лампи | Світлодіодна 40 шт |
- Ціна: 749 ₴

