Портативна Bluetooth колонка Hoco BS48
Якщо вам хочеться, щоб пісні улюблених виконавців урізноманітнили ваше дозвілля завжди і всюди, замовити акустичну систему Hoco BS48 – ідеальне рішення. Якісний звук, широкий набір функцій і стильний дизайн порадують навіть самих розпещених меломанів.

Нюанси підключення
Підключення до джерела звуку забезпечує інтерфейс Bluetooth. Колонка Hoco BS48 – ідеальний варіант для телефону. Є можливість програвання з microSD.
Електроживлення акустичної системи
Електроживлення відбувається від акумулятора. Потужна батарея гарантує тривалу роботу пристрою .

Параметри звучання Hoco BS48
Глибокий звук – основна характеристика будь-якої акустичної колонки. Загальна вихідна потужність становить 5 Вт. Потужність за каналами 1 x 5 Вт.
Параметри дизайну
Крім різноманітного набору можливостей порадує і дизайн корпусу пристрою. Корпус вироблений з надійного матеріалу пластик. А маленька маса 0.488 кг дозволяє в разі потреби легко переносити акустичну колонку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| Відтворення з | Bluetooth, MicroSD, USB, TF-карта |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка HOCO BS48 Type-C кабель для зарядки Інструкція користувача |
| Модель акустики | BS48 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Особливості | Об'ємне звучання на 360 ° Міцний корпус Професійно налаштований звук |
| Потужність | 5 Вт |
| Розміри | 184 х 80 х 80 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | 2г |
| Частотний діапазон | 100 - 18000 Гц |
- Ціна: 699 ₴


