
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC1 Blue
- В наявності
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC1
Мобільна і компактна односмугова акустична система з бездротовим підключенням, вбудованим мікрофоном для реалізації функції гучного зв'язку, FM-приймачем, картридером для карт пам'яті формату microSD/SDHC та USB-портом для відтворення аудіофайлів з USB-накопичувачів. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021, призначений для широкого кола економних користувачів. Колонка виконана в елегантному та міцному циліндричному пластиковому корпусі, який забезпечений шнурком для перенесення. Завдяки невеликим габаритам займає зовсім небагато місця при транспортуванні, легко поміститься в невелику сумку або рюкзак. Завдяки захисту від води класу IPX5 акустична система Hoco HC1 може використовуватися як у приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

За її звучання відповідає динамічний випромінювач потужністю 5 Вт та пасивний низькочастотний резонатор, що посилює амплітуду басових коливань. За заявою виробника, колонка здатна адекватно відтворювати музичні композиції більшості популярних жанрів. Вона може підійти для відтворення звукових доріжок відеофайлів, які відтворюються на смартфоні, планшеті або ноутбуку. Передбачено кабельне підключення аналогових пристроїв-джерел через вхід AUX IN. Картридер та порт USB дає можливість слухати заздалегідь підготовлені плейлисти без bluetooth-підключення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 90 дБ |
| Тип живлення | USB-порт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 1500 mAh |
| Відтворення з | AUX, USB, MicroUSB |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Модель акустики | HC1 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Особливості | IPX5, петля / карабін для перенесення |
| Потужність | 5 Вт |
| Розміри | 142 х 85 х 85 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | 5 г |
- Ціна: 319 ₴

