Портативна Bluetooth колонка Hoco HC12 Sports

Бездротова фірмова колонка Hoco HC12 - зручна та гучна колонка з чистим об'ємним звучанням для повсякденного використання, забезпечить вас улюбленою музикою, куди б ви не пішли. 2 динаміка діаметром 52 мм та сумарною потужністю 10 Вт відтворюють якісний звук.
Просте сполучення та бездротове відтворення музики через Bluetooth 5.0, з робочою дистанцією до 10 метрів. Час заряджання до 2 годин, час відтворення музики до 3 годин. Підтримка FM, TF-карти, U-диску, AUX та інших режимів.
Зручне розташування кнопок керування функціоналом особливо порадує при використанні!
НОСО HC12 Особливості:
- Велика батарея ємністю 1200 мАч підтримує 3 години прослуховування музики та 60 днів у режимі очікування.
- Оновлення Bluetooth V5.0 робить музику більш чіткою та точною.
- Потужний вихід 10 Вт зі стереофонічним стереозвуком 360° TWS для забезпечення дійсно природного звуку.
- Легка вага всього 0,6 кг підходить для подорожей та активного відпочинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 1200 mAh |
| Вес | 600 г |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), AUX, Bluetooth, USB |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Колонка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Модель акустики | HC12 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Наличие дисплея | Немає |
| Наявність мікрофона | Нет |
| Особенности | IPX4, петля / карабін для перенесення |
| Мощность | 10 Вт |
| Розміри | 223 х 105 х 96 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время зарядки | 2 год |
| Время работы | 3 г |
- Цена: 699 ₴


