
Портативна колонка Marshall Middleton Black and Brass (1006034)
- В наличии
12 999 ₴
Портативна колонка Marshall Middleton
Оптимізовано для гучного звучання
Middleton використовує True Stereophonic, унікальну форму багатовекторного стереозвуку від Marshall, щоб забезпечити максимальне занурення в атмосферу, де б ви не були.

Ідеальна портативність, в дощ чи в спеку
Middleton однаково добре почувається як у фестивальній багнюці, так і на полірованому серванті завдяки своєму культовому, але міцному дизайну. Завдяки міцному пило- та водонепроникному корпусу зі ступенем захисту IP67, навіть невеликий дощ і бруд не зможуть проникнути під її шкіру.

20+ годин автономної роботи
Middleton забезпечує більше 20 годин відтворення музики на одному заряді. Коли вам знадобиться підзарядити колонку, підключіть її до мережі, і ви повернетеся до повного заряду всього за 4,5 години - наступний виступ на біс ніколи не забариться.

Підсилюйте звук за допомогою режиму "стек"
Підключіть Middleton до будь-якої кількості інших колонок Middleton і підсилюйте звук за допомогою сеансу з декількома колонками в режимі "стек". Складіть їх у стек або розставте, щоб отримати колосальне звучання, яке пасуватиме до будь-якого простору. Незалежно від того, наповнюєте ви кімнату музикою або виносите вечірку на вулицю, Middleton забезпечить звук настільки великий, наскільки дозволяє ваша уява.

Чудове, безпроблемне прослуховування
Middleton занурює вас прямо в музику без зайвої метушні. Ніщо не стоїть між вами і музикою, яку ви хочете почути. Якщо ви хочете отримати більш персоналізований звук, відрегулюйте низькі та високі частоти на верхній панелі колонки або завантажте додаток для бездротового керування звуком.

Робимо музику екологічнішою
Middleton зберігає вірність культовому дизайну, який говорить про спадщину бренду, одночасно забезпечуючи більш екологічний підхід від Marshall. Міцна конструкція цієї колонки на 55% складається з переробленого пластику, отриманого з використаної електроніки, пляшок з-під води та автомобільних плафонів, а також на 100% не містить полівінілхлориду.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marshall |
| Чувствительность | 87 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Интерфейсы | 1 x 3.5 mm (miniJack) |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | акустика, кабель USB, інструкція |
| Материал корпуса | PU кожа, Пластик |
| Модель акустики | Middleton |
| Наявність FM приймача | Нет |
| Наличие дисплея | Немає |
| Наявність мікрофона | Нет |
| Особенности | IP67 |
| Мощность | 50 Вт |
| Розміри | 230 x 109 x 95 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время зарядки | 4.5 год |
| Время работы | 20 годин |
| Частотный диапазон | 50 - 20000 Гц |
- Цена: 12 999 ₴

