
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A9 Plus 5G X216N 4/64 Graphite (SM-X216NZAA)
- В наличии
8 777 ₴
SAMSUNG Galaxy Tab A9
Стильний і сучасний дизайн
Galaxy Tab A9 і Tab A9+ мають тонкий дизайн і гладкий металевий корпус, що надає їм нотку елегантності. Насолоджуйтесь фірмовим дизайном планшета Samsung у графітовому, сріблястому та темно-синьому кольорах, кожен відтінок якого підсилює невимушений шарм.
Яскраві кольори та якісне зображення
Відчуйте розваги на великому яскравому дисплеї. Пориньте у вражаючий світ зображень із високою частотою оновлення, яка забезпечує плавні рухи на вашому Galaxy Tab A9+. Навіть коли ви перебуваєте на вулиці під сонячними променями, ви можете насолоджуватися улюбленим вмістом у вражаючій якості.
Зберігай те, що любиш
Galaxy Tab A9 і Tab A9+ оснащені до 8 ГБ оперативної пам'яті. Це означає, що ви можете виконувати кілька завдань одночасно без затримок. Вбудований накопичувач на 128 ГБ зберігає ваші відео, фотографії та файли високої роздільної здатності. Ви навіть можете розширити сховище до 1 ТБ за допомогою картки microSD, що дасть вам достатньо місця для того, що для вас важливо.

Розділений екран для високої продуктивності
За допомогою Galaxy Tab A9+ ви можете одночасно малювати ескізи, вибирати захоплюючі зображення та спілкуватися у відеочаті. Відкривайте до трьох програм на дисплеї, не закриваючи вікна.

Захоплюючі звукові світи
Пориньте у світ звуку з динаміками, які оточують вас вражаючим звуком з усіх боків. Незалежно від того, дивитеся ви фільм чи слухаєте улюблену музику, з Galaxy Tab A9+ ви зможете повністю зануритися в 3D-звук із вражаючою чіткістю та глибиною.

Захищайте те, що для вас важливо
Тримайте свою інформацію захищеною та надійною. Зберігайте важливі дані в захищеній папці та контролюйте загальний стан безпеки свого пристрою на панелі конфіденційності. Зберігайте огляд і почувайтеся в безпеці – з вашим Samsung Galaxy.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 480 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7040 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 13 |
| Внутренняя память | 64 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Діагональ дисплея | 11" |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектация | Планшет, Керівництво, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Количество ядер | 8 |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Модель пристрою | Galaxy Tab A9 Plus |
| Оперативная память | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 15W |
| Процессор | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | USB‑C, Аудио 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 1920х1200 |
| Размер | 257.1x168.7x6.9 мм |
| Спалах основної камери | Без спалаху |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou, BDS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технологии | Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Планшети |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM/microSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.2 ГГц + 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 206ppi |
- Цена: 8 777 ₴



