
Портативна Bluetooth колонка Proove Stellar 20W Black
- В наличии
2 199 ₴
Портативна Bluetooth колонка Proove Stellar 20W
Музичний аксесуар на будь-який випадок
З акустикою Proove Stellar не буде приводу сумувати, де б ви не знаходилися. Яскраві хіти звучатимуть чітко та гучно, щоб гості вечірки танцювали без зупинки. Колонка з ефектним підсвічуванням додає настрою будь-якому заходу, а високий рівень вологозахищеності корпусу дає змогу брати її з собою куди завгодно. Слухайте музику де захочете, завдяки компактним габаритам і ергономічному форм-факторові. Девайс відрізняється тривалою автономною роботою завдяки встановленому акумулятору ємністю 2 400 мА·год. Доступно безперервне відтворення музики протягом 10 годин. Зарядка проводиться через порт Type-C і для досягнення рівня в 100% потрібно приблизно 3 години.

Приголомшлива потужність звучання
Модель обладнана парою динаміків 10 Вт кожен. Драйвери створені для відтворення максимально широкого частотного діапазону від 20 Гц до 20 кГц. Два динаміки з амплітудним підсилювачем збалансовані за звучанням і дають змогу домогтися якісного відтворення високих нот, повноти середніх частот і поглибити звучання басів. Рівень звукового тиску досягає ±85 дБ: ваші улюблені треки звучатимуть якісно й без спотворень. Вихідної потужності 20 Вт достатньо, щоб забезпечувати високий рівень гучності за будь-якої сили вхідного сигналу.

Продумана естетика кожної деталі
Корпус акустики виготовлено з металу, силікону та ударостійкого ABS. Колонка Proove Stellar обладнана ручкою для комфортного використання та транспортування. Кнопки, розташовані зверху, застосовуються для управління і дають змогу контролювати програвання та налаштування еквалайзера. Девайс доповнений атмосферним RGB-підсвічуванням, що транслює 16,8 мільйона градієнтних відтінків. Колір світіння моментально змінюється в ритмі з відтворюваним треком, доповнюючи ваш захід.

Організуйте вечірку в будь-якій локації
Акустичний девайс зручний для використання в умовах різного рівня інтенсивності завдяки високому рівню захисту від бризок води та пилу за стандартом IPX4. Використовується Bluetooth 5.3 для стабільного та енергоефективного з'єднання. Радіус дії від під'єднаного девайса становить 20 метрів. Коннект акустики Proove Stellar з іншими гаджетами здійснюється на 25% швидше й стабільніше, ніж попереднє покоління бездротового модуля. Беріть пристрій із собою на пікнік, до басейну або на прогулянку, щоб насолоджуватися улюбленими треками де й коли завгодно.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Proove |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 2400 mAh |
| Интерфейсы | 1 x USB Type-C, 1 x USB, 1 x AUX, 1 x TF |
| Відтворення з | AUX, Bluetooth, MicroSD |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна акустика Інструкція, Гарантійний талон |
| Материал корпуса | ABS пластик, Алюмінієвий сплав |
| Модель пристрою | Proove Stellar 20W |
| Особенности | Вологозахист, Підсвічування корпусу, Ручка для перенесення |
| Мощность | 20 Вт |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время зарядки | 3 год |
| Время работы | 10 год |
| Частотный диапазон | 20 - 20000 Гц |
- Цена: 2 199 ₴

