
FM-модулятор Baseus FM Launcher S-09 Pro 2USB + Type-C 3.4A Black (C10762200113-00)
- В наличии
549 ₴
FM-модулятор Baseus FM Launcher S-09 Pro 2USB + Type-C 3.4A
Покращена взаємодія за допомогою FM-трансмітера
FM-трансмітер Baseus FM Launcher S-09 Pro оснащений світлодіодним дисплеєм, який у реальному часі відображає поточну частоту та напругу батареї автомобіля, дозволяючи користувачам легко контролювати стан пристрою та автомобіля. Це робить використання FM-трансмітера зручним та інформативним, покращуючи загальний досвід використання.

Висока якість передачі та зв'язку
Завдяки впровадженню технології Bluetooth 5.0 FM-трансмітер забезпечує стабільну та надійну передачу сигналу без перешкод, навіть в умовах щільного руху або на великих швидкостях. Крім того, вбудований HD-мікрофон гарантує високу якість зв'язку під час телефонних розмов, що є особливо важливим для водіїв.

Багатофункціональне управління
FM-трансмітер не лише дозволяє слухати улюблену музику через автомобільну аудіосистему, а й пропонує багатофункціональні кнопки для керування відтворенням. Користувачі можуть легко змінювати частоту, приймати і завершувати дзвінки, регулювати гучність і перемикати треки, що робить керування більш безпечним і менш відволікаючим.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіоформат | APE, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Вихідний параметр | USB1: 5В/1А, USB2: 5В/2.4А, Type-C: 9V/A, 12V/1.5A (18W Max) |
| Вихідний інтерфейс | 2USB+Type-C |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Соединение | Bluetooth 5.0 |
| Модель пристрою | FM Launcher S-09 Pro |
| Мощность | 18 Вт |
| Расстояние | 5-10 м (Bluetooth), 5-10 м (FM) |
| Рабочая температура | 0° - 50°C |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | Android, iOS |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Частота FM | 87.5 - 108 МГц |
- Цена: 549 ₴

