
Смартфон Samsung Galaxy A16 SM-A165F 4/128GB Light Green (SM-A165FLGBEUC)
- В наличии
6 599 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A16
Насичені кольори та чіткі деталі
Samsung Galaxy A16 оснащений 6,7-дюймовим дисплеєм, що надає більше простору для ваших розваг. Поринайте в улюблені фільми та ігри з яскравими кольорами та реалістичними деталями завдяки дисплею FHD+ Super AMOLED..

Елегантний та витончений дизайн
Надайте своєму образу динамічності з витонченим і стильним дизайном смартфона Galaxy A16.

Відкрийте світ деталей за допомогою мультикамери

Створюйте шедеври зі звичайних моментів
Знімайте приголомшливі фотографії з поліпшеною камерою Galaxy A16. Основна камера на 50 мегапікселів дозволить вам закарбувати важливі події, а фронтальна на 13 мегапікселів забезпечить чіткі селфі, виділяючи всі ключові деталі на знімках.

Вражаюча продуктивність для плавної роботи
Будь то ігри або робота, 8-ядерний процесор гарантує виконання ваших завдань без найменших затримок.

Захищений від пилу та вологи
Із захистом стандарту IP54 можна спокійно насолоджуватися своїми заняттями, не турбуючись про можливі неприємності. Пристрій, що має високу стійкість до зношування, успішно протистоїть непередбачуваним ситуаціям, даючи змогу вам зосередитися на важливому.

Не втрачає актуальності
ОС Galaxy A16 залишатиметься актуальною якомога довше завдяки можливості оновлення операційної системи впродовж 6 поколінь та підтримці системи безпеки впродовж 6 років.

Довга робота зі швидкою зарядкою
Не хвилюйтеся про заряд батареї, коли насолоджуєтеся улюбленими заняттями. Акумулятор на 5000 мАг у Galaxy A16 забезпечить тривале використання пристрою. А завдяки технології швидкої зарядки, ваш смартфон швидко повернеться до ладу, щойно буде потрібно.

Надійний захист даних
Knox Vault являє собою подвійний захист — безпечний «сейф усередині сейфа», який фізично ізолює PIN-коди, паролі та іншу конфіденційну інформацію, унеможливлюючи доступ до них зловмисників.

Переваги Samsung Galaxy Experience
Переносьте дані з різних пристроїв на ваш новий Samsung Galaxy легко і без проблем.

Обмінюватися файлами стало простіше, ніж будь-коли, завдяки функції швидкого обміну Quick Share.

One UI 6.1 спрощує взаємодію з вашим пристроєм, роблячи управління інтуїтивно зрозумілим. Головна мета ㅡ адаптувати його під ваші повсякденні потреби.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Аккумулятор | При використанні Інтернету (LTE): до 19 годин; При використанні Інтернету (Wi-Fi): до 18 годин; Час відтворення відео: до 18 годин; Час відтворення аудіо: до 74 годин. |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 14 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP54 |
| Комплектация | Інструкція користувача Гарантійний лист Штифт для вилучення Sim-карти Кабель USB Type-C |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Galaxy A16 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Размер | 164.4 x 77.9 x 7.9 мм |
| Год выпуска | 2024 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Цена: 6 599 ₴

