
FM-модулятор Proove Launcher Luxor SE 36W (PD+QC3.0) Type-C+USB Gray (FMLX20120003)
- В наличии
829 ₴
0 (800) 21-82-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
FM-модулятор Proove Launcher Luxor SE 36W (PD+QC3.0) Type-C+USB
Відтворення музики
Пристрій підтримує різні аудіоформати – WMA, MP3, WAV, APE, FLAC – що гарантує високу якість звучання. FM-трансмітер передає сигнал на частотах до 108 МГц, дозволяючи слухати музику через радіоприймач автомобіля.

Зарядка пристроїв
Трансмітер обладнаний потужними роз'ємами Type-C та USB, що забезпечують швидке заряджання пристроїв. Порт Type-C підтримує потужність до 36W, дозволяючи швидко заряджати смартфони, планшети та інші гаджети. Завдяки підтримці різних протоколів швидкого заряджання, пристрій гарантує універсальність та ефективність.

Управління
Зручне управління забезпечується інтуїтивними кнопками на корпусі трансмітера. Прості налаштування дозволяють легко перемикати треки та налаштовувати FM-частоти, не відволікаючись від дороги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proove |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіоформат | WMA, MP3, WAV, APE, FLAC |
| Вихідний параметр | - USB: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W); - Type-C: DC 5V/3А, 9V/3А, 12V/3А (36W); |
| Вихідний інтерфейс | 2USB+Type-C |
| Вхідний параметр | DC12-24V |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Соединение | Bluetooth: 5.3 |
| Модель пристрою | Launcher Luxor SE |
| Мощность | 36W |
| Расстояние | 5-10 м (Bluetooth); 5-10 м (FM) |
| Стан пристрою | Новий |
| Совместимость | ОС: iOS, Android |
| Тип | Все для авто |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Частота FM | 87.5-108МГц |
- Цена: 829 ₴

