
Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30 Wide 3-in-1 Magnetic Wireless Fast Charger Grey
- В наявності
1 299 ₴
Бездротовий зарядний пристрій Borofone BQ30 Wide 3-in-1 Magnetic Wireless Fast Charger
Для деяких пристроїв, наприклад, для гаджетів Apple, існує бездротова зарядка. Такий пристрій потрібно самостійно докуповувати. Док-станція зарядний пристрій Borofone BQ30 Wide 3-in-1 15w magnetic wireless fast charger — це зарядний пристрій для телефону, Apple AirPods, для смарт-годин. Девайс забезпечить потрібну потужність енергії, допоможе максимально довго зберегти працездатність вбудованого акумулятора та заповнення заряду за мінімальний термін. Якщо потрібно, його можна застосувати і для інших приладів, головне - звертайте увагу на сумісність роз'ємів та параметри струму.

Характеристики енергії
З джерелом струму точно не виникне труднощів, потужність бездротової зарядки Borofone BQ30 Wide 3-in-1 15w magnetic wireless fast charger складає 15 Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально швидку зарядку вашого гаджета.

Параметри підключення
Borofone BQ30 Wide 3-in-1 15w magnetic wireless fast charger - це ЗУ, підключити кабель і почати зарядку можна легко.
Ключові особливості комплектації та конструкції представленої моделі – це адаптер адаптер без кабелю, типу MagSafe (стандарт Apple), технологія швидкої бездротової зарядки, знімний блок (для смарт-годин).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Потужність | 15 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга та сила струму | 5V/3A, 9V/2A |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Особливості | Швидка зарядка, Не ковзне покриття, Одночасно заряджає 3 пристрої, Годинники, |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Розмір | 84 x 85 x 124 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Сумісність | Універсальне |
| Тип | Бездротові зарядки |
| Тип гарантії | Від магазину |
- Ціна: 1 299 ₴

