
Смартфон Realme C75 8/128Gb NFC Gold українська версія
- В наявності
6 399 ₴
Смартфон Realme C75
Продуктивність без пауз. Витривалість без компромісів
realme C75 — це поєднання стильного дизайну та потужних технологій, саме те, що треба для сучасного користувача. Великий 6,72-дюймовий FHD-дисплей із частотою оновлення 90 Гц дарує яскраві та плавні візуальні враження, будь то перегляд відео, ігри чи робота. Вражаюча батарея ємністю 6000 мАг підтримує вашу активність весь день, а швидка зарядка на 45 Вт дозволяє скоріше відновити заряд. Чипсет MediaTek Helio в поєднанні з інтелектуальними функціями ШІ забезпечує миттєвий відгук і високу продуктивність, а захист IP69 і міцне скло ArmorShell™ роблять смартфон готовим до будь-яких викликів — від пилу та вологи до щоденних випробувань. Завдяки всьому цьому realme C75 стане вашим надійний компаньйоном на кожен день.

Неймовірно міцний телефон
Цей смартфон створений, щоб витримувати будь-які випробування. Захист рівня IP69 забезпечує стійкість до води навіть під час занурення на глибину до 2 метрів упродовж 24 годин, а міцні матеріали та просунута амортизація захистять смартфон від падінь і ударів. Окрім того, скло ArmorShell™ Glass із підвищеним вмістом літію, алюмінію та бору утворює надміцну оболонку, стійку до подряпин і механічних ушкоджень. Тож realme C75 — це справді надійний супутник для активного життя та пригод.
Елегантний і тонкий дизайн
Кожна деталь realme C75 підкреслює його вишуканість. Текстурована задня кришка з перехресною дугою створює ефект динамічної взаємодії світла й тіні, надаючи пристрою об'єму та тактильності. Нано-покриття та мікрорівнева обробка роблять смартфон ще більш привабливим. А тонкий корпус завтовшки всього 7,99 мм зручно лежить у руці, підкреслюючи гармонію стилю та функціональності.

Нескінченна потужність, швидка перезарядка
З величезною батареєю ємністю 6000 мАг цей смартфон готовий підтримувати вас увесь день і навіть довше, а можливість зворотного заряджання відкриває нові горизонти: ви зможете без проблем поділитися зарядом акумулятора з друзями або заряджати аксесуари на ходу. При цьому, швидка зарядка 45 Вт дає змогу відновити 100% ємності батареї всього за 90 хвилин, або отримати до 3 годин розмов всього за 5 хвилин. Крім того, розумна система зарядки гарантує безпеку та довговічність акумулятора.

ШІ для будь-яких завдань
realme C75 розширює межі можливостей завдяки вбудованому ШІ. Так, абсолютно нова область сповіщень Mini Capsule 3.0 тепер підтримує більше застосунків і пропонує поліпшений дизайн. Алгоритми ШІ роблять фотографії яскравими та чіткими, автоматично усуваючи розмитість облич. А функція AI Smart Loop розпізнає ваші дії, як-от тривале натискання і перетягування, передбачаючи ваші наміри і пропонуючи оптимальні рекомендації. Усе для того, щоб ваша взаємодія зі смартфоном була простою і зручною.

Візуальна досконалість з FHD дисплеєм 90 Гц
Пориньте в приголомшливі візуальні ефекти та насолоджуйтеся плавною прокруткою і швидкістю відгуку, які виводять ігри, потокову трансляцію та повсякденні завдання на новий рівень. Великий FHD-дисплей із частотою оновлення 90 Гц і майже непомітними рамками оживляє будь-який контент, даючи змогу побачити та відчути ще більше.

Виняткова плавність і продуктивність
Завдяки 8-ядерному процесору MediaTek Helio, що забезпечує стабільну та енергоефективну роботу навіть за умов високого навантаження, realme C75 вирізняється ефективною роботою в умовах інтенсивної багатозадачності та гарантує більш плавний ігровий процес. А технологія розширення оперативної пам'яті DRE додає додаткові гігабайти за рахунок сховища, роблячи запуск і використання додатків максимально зручними.

Надчітка 50-мегапіксельна камера
Зафіксуйте кожен момент у захоплюючих дух деталях. Основна камера з роздільною здатністю 50 Мп дає змогу робити чіткі фото та записувати відео у форматі 1080р, зберігаючи більше важливих спогадів у відмінній якості. При цьому, алгоритми ШІ покращують знімки, роблячи їх яскравими і насиченими. Але це ще не все. Камера також має додаткові функції, як-от текстовий сканер, що забезпечує ідеальну чіткість під час знімання документів, і GOOGLE LENS для простого пошуку за допомогою фото.

Більше звуку
Смартфон також оснащений великим надлінійним динаміком, який разом з алгоритмом Oreality Ultra Volume Mode створює воістину вражаючий звук. Гучність і якість аудіо на новому рівні забезпечують комфортне прослуховування в будь-якій обстановці.

Інноваційна система realme UI 5.0
Створена на базі Android 14, система realme UI 5.0 пропонує просунутий і комфортний досвід використання смартфона. Так, новий режим їзди допомагає залишатися в безпеці за кермом, мінімізуючи відволікальні фактори та підвищуючи комфорт керування. Інтеграція з Microsoft Phonelink забезпечує безшовну передачу контенту між пристроями. А цілий ряд інших функцій допомагають налаштувати смартфон відповідно до ваших уподобань.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G92 Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,72" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | ArmorShell Glass |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP69 |
| Комплектація | Смартфон Скріпка для вилучення SIM-карти, Посібник користувача, Зарядний пристрій, Кабель USB |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | C75 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 165.69х76.22х7.99 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Щільність пікселів | 392 ppi |
- Ціна: 6 399 ₴


