
Відеосвітло Ulanzi Vijim Mini LED Video Light White (UV-2215 VL49 white)
- В наявності
619 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim Mini LED Video Light
Магія кольору і світла
Ulanzi VL49 - це не просто міні-лампа, це справжня майстерня для створення ідеального світла для вашої фото- та відеозйомки. Забудьте про невдалі експозиції або погане освітлення. Тепер у вас є всі можливості для творчого виразу!

Безліч функцій в одній панелі
Зі своїми 359 кольорами та відтінками, Ulanzi VL49 здатний забезпечити найточніше світло для вашої зйомки. Але це ще не все! Із 13 режимами спецефектів ви зможете створювати справжні шедеври.

Керуйте світлом з легкістю
Зручне керування режимами і налаштуваннями розміщене на задній панелі, що дозволяє вам швидко і легко налаштувати світло під ваші потреби. Не губіть час на складне налаштування - з Ulanzi VL49 все просто!

Маленька, але могутня
Незважаючи на свої компактні розміри, ця лампа може дати вам до 10 годин роботи, а зарядка займає всього 3 години. Насолоджуйтеся довгою роботою без стресу через відсутність заряду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Потужність | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | Нейтральний / Теплий / Холодний |
| Інтерфейси | Type-C |
| Вага | 67 г |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Кольорова температура | 2500K — 9000K |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Особливості | CRI 95+ |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Студійне світло |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Кут світіння | 120° |
| Час роботи | До 10 годин |
| Яскравість світла | 800 lm |
- Ціна: 619 ₴

