
Відеосвітло Ulanzi Vijim Rechargeable Mini RGB Light (UV-B01001 VL49 RGB Pro)
- В наличии
1 129 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim Rechargeable Mini RGB Light
Світ та кольори в новому вимірі
Ulanzi VL49 RGB - це більше, ніж просто накамерне світло. Це магія кольору та світла, яка відкриває перед вами безмежні можливості для творчості. Завдяки 359 різноманітним кольорам і відтінкам, ви зможете створювати неповторні образи, які зачаровують.
Плавне регулювання яскравості та температури кольору
Забудьте про різкі переходи та неприродні кольори. Ulanzi VL49 RGB дозволяє плавно налаштовувати яскравість світла від 1% до 100% та температуру кольору від 2500K до 9000K з кроком 10 градусів. Це забезпечить вам ідеальне освітлення в будь-яких умовах.
Мобільність та зручність
Завдяки компактному дизайну і низькій вазі, ви можете брати Ulanzi VL49 RGB з собою куди завгодно. Магніт на задній панелі дозволяє закріпити його на будь-яку металеву поверхню, а кріплення та різьба 1/4 дюйма відкривають безліч можливостей для монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Накамерный свет |
| Пользовательские характеристики | |
| Pежими світіння | Нейтральний / Теплий / Холодний |
| Ємність акумулятора | 2000 mАh |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Кольорова температура | 2500-9000K |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Особенности | CRI 95+ |
| Мощность | 5 Вт |
| Размер | 66 х 66 х 27мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Угол свечения | 120° |
| Время работы | до 120 хвилин при максимальній яскравості |
| Яскравість світла | 800 люмен |
- Цена: 1 129 ₴



