
Смартфон XIAOMI Redmi Note 14 Pro 8/256 Gb (midnight black) українська версія
- В наявності
9 999 ₴
Смартфон XIAOMI Redmi Note 14 Pro
Феноменальні фотографії та комфорт використання
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro обладнаний камерою з сенсором роздільною здатністю 200 Мп, який отримав апгрейд за допомогою системи під управлінням ШІ-алгоритмів. Неймовірні знімки можна створювати завжди і всюди. Акумулятор із вражаючою ємністю забезпечує майже дві доби автономності в середньоактивному режимі використання. А турбозарядка дає змогу не витрачати час в очікуванні, а користуватися ґаджетом уже зараз. Покращений чипсет гарантує вражаюче прискорення процесів на 30%.

Більше спогадів з інноваційною камерою
200-мегапіксельний сенсор зі збільшеною діафрагмою демонструє поліпшену продуктивність оброблення зображень завдяки модернізації системи керування за допомогою можливостей штучного інтелекту. Потужне апаратне забезпечення та оптична стабілізація гарантують більш деталізовані фотографії навіть у нічний час. Надширококутний сенсор на 8 Мп дає можливість знімати неймовірні панорами. А макрокамери на 2 Мп достатньо для фіксації невеликих об'єктів з мінімальної відстані.

Відкрий красу в кожному кадрі
4-кратний оптичний зум дозволяє знімати віддалені кадри без втрат у якості. Перемикайся між різними фокусними відстанями і кадруй відзнятий матеріал без помилок. Вражаюче широкий динамічний діапазон дозволяє відкрити красу фотографій, відзнятих навіть за повної відсутності освітлення.

Творчі інструменти для яскравих експериментів
З інноваційними технологіями ти можеш в один дотик видалити всі непотрібні об'єкти на фотознімку. Художні портрети можна знімати з функцією розмиття заднього фону без необхідності подальшого редагування, привертаючи більше уваги до об'єкта зйомки.

Чудові селфі, динамічні кадри
32-мегапіксельна камера дозволяє створювати неймовірні групові знімки великих компаній і всі точно помістяться в одному кадрі! Якісна картинка забезпечена для проведення онлайн-зустрічей і робочих переговорів. Записуй більше прекрасних моментів життя, створюючи динамічні знімки та експортуючи їх без втрати якості. Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro дає можливість записувати картинку одночасно з передньої і задньої камери, щоб одночасно захоплювати кілька ракурсів.

Девайс для будь-яких пригод
Корпус пристрою захищений від потрапляння води та пилу за стандартом IP64. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus 2 забезпечує стійкість сенсорної панелі до падінь і подряпин. Внутрішня структура девайса також додатково продумана для зміцнення. Міцна рамка з алюмінієвого композиту ефективно захищає деталі під час механічних впливів. Внутрішнє посилення по чотирьох кутах зміцнює корпус, створюючи ребро жорсткості.

Преміальний дизайн для твого комфорту
Флагманська естетика відображає яскравий і освіжаючий стиль смартфона Xiaomi Redmi Note 14 Pro. Зручно вигнутий екран відмінно лежить у долоні, повторюючи її форму і гарантуючи комфорт використання девайса. Деко камери отримало вирівнювання по центру для візуальної симетрії, а цікава форма корпусу виділяє гаджет серед інших пристроїв у сегменті.

Вражаюча візуальна складова
6,67-дюймовий AMOLED-дисплей залишає неперевершені враження від перегляду будь-якого контенту. Висока роздільна здатність, 10-бітна глибина кольору та пікова яскравість 1800 ніт дають змогу взаємодіяти з екраном навіть у разі потрапляння на нього прямих променів світла. Ультраплавний відгук на дотики виводить ігри на новий захоплюючий рівень. Частота оновлення 120 Гц дає можливість дивитися динамічний контент з максимальним комфортом. Для захисту органів зору дисплей автоматично регулює колірну температуру відповідно до часу доби знижуючи зорову втому. 92-канальне ШІМ-регулювання дає змогу знизити мерехтіння екрана навіть за низького рівня яскравості.

Імерсивне звучання
Вбудовані подвійні динаміки з технологією Dolby Atmos забезпечують звук кінематографічного рівня у твоєму гаджеті. Слухай музику, дивись фільми, грай і працюй, насолоджуючись чистим і об'ємним звучанням 24/7.

Автономність для вирішення будь-яких завдань
Ємнісний вбудований акумулятор на 5500 мА·год гарантує до 36-48 годин безперервної роботи девайса в режимі середнього навантаження. Наприклад, ти можеш 14 годин поспіль дивитися потокове відео або 23 години користуватися соціальними мережами. 45-ватної турбозарядки достатньо, щоб блискавично швидко відновити рівень заряду батареї. Смарт-зарядка дає можливість дозарядити девайс вночі з мінімальними ризиками для стану акумулятора.

Неймовірна продуктивність
Топовий процесор MediaTek Helio G100 Ultra виготовлений за вдосконаленим 6-нм техпроцесом. Він підвищує продуктивність, якість картинки та можливості підключення. Надійність і довговічність пристрою гарантована пройденими багаторазовими випробуваннями: 28 000 мікропадінь, 10 000 підключень до портів, 300-кратні обертання під час їзди на роликах, випробування на стискання корпусу.

Ще більше флагманських функцій
Вбудований сканер відбитків пальців не дозволяє несанкціонований доступ третіх осіб до інформації в смартфоні. NFC-технологія дає можливість безконтактно оплачувати покупки в магазинах, не дістаючи портмоне з кишені.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 Pro |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5500 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.67" |
| Діафрагма | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Камера | 200 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Redmi Note 14 Pro |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 162.16 x 74.92 x 8.24 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 394 ppi |
- Ціна: 9 999 ₴

