Портативна Bluetooth колонка Hopestar H67
Довгий час роботи без підзарядки
Портативна колонка Hopestar H67 гарантує до 6 годин безперервного відтворення музики, даючи вам змогу насолоджуватися улюбленими треками без перерви на підзарядку. Оптимізована для якісного та гучного звучання, ця колонка робить кожну музичну подію незабутньою.

Неперевершена водо- та пилостійкість
Портативна колонка Hopestar H67 зі стильним сучасним дизайном, у пило-вологозахищеному корпусі та з відмінним насиченим звуком. Колонка має відмінний захист від вологи, не боїться дощу, тому відмінно підходить для використання просто неба.

Бездротове підключення з Bluetooth 5.3
Портативна колонка Hopestar H67 ви отримуєте свободу від дротів завдяки вбудованому модулю Bluetooth 5.3, який забезпечує стабільне з'єднання і високу якість аудіопередачі. Підключіть ваш смартфон або планшет і насолоджуйтеся чистим і насиченим звуком без перешкод. У колонці розмістилося 2 динаміки розміром 57 мм по 15Вт, які видають чудовий звук.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hopestar |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 3000 mAh |
| Интерфейсы | USB, AUX,SD |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, MicroSD |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна колонка, USB-кабель, AUX кабель |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Модель пристрою | H67 |
| Особенности | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX7 |
| Мощность | 30 Вт |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время работы | До 6 годин |
- Цена: 1 359 ₴


