
Смартфон Realme 13 5G 12/256Gb NFC Speed Green українська версія
- В наявності
10 199 ₴
Смартфон Realme 13 5G
Realme 13 5G – це елегантний сучасний смартфон, що має все необхідне для комфортного повсякденного використання. Він пропонує високу продуктивність та плавне перемикання між додатками завдяки чіпсету Dimensity 6300 5G. Яскравий дисплей FHD+ із частотою оновлення 120 Гц, який забезпечує неймовірну плавність під час перегляду контенту. І 50-мегапіксельну камеру з оптичною стабілізацією зображення для зйомки якісних фотографій та відео. А акумулятор 5000 мА*год із підтримкою швидкої зарядки на 45 Вт забезпечить стабільну роботу протягом усього дня.

Чіпсет Dimensity 6300 5G
Насолоджуйтесь швидким завантаженням, плавною потоковою передачею та чуйними програмами з удосконаленим чіпсетом Dimensity 6300 5G. Виготовлений за вдосконаленим 6-нм техпроцесом TSMC, він забезпечує більш високу ефективність обчислень та менше енергоспоживання. Завдяки йому телефон буде так само швидким, як і ви самі.

Швидка робота будь-яких додатків
Завдяки функції розширення оперативної пам'яті за рахунок додаткових гігабайт постійної пам'яті, доступних із технологією DRE, ви отримаєте достатньо потужності для будь-яких завдань. Оцініть виняткову продуктивність, плавність ігрового процесу та багатозадачність цього смартфона, які допоможуть зробити ваші мобільні розваги ще більш комфортними та видовищними.

Режим GT
З realme 13 5G, ви зможете повністю зосередитись на грі та перенаправити всі доступні ресурси смартфона на перемогу. Просто активуйте спеціальний ігровий режим GT для отримання максимальної обчислювальної потужності та швидкого запуску ігор, виводячи свій геймерський досвід на більш високий рівень.

Зручний для очей дисплей із частотою 120 Гц
Пориньте в ігри та перегляд відео з більш захоплюючим та безпечним для очей 6,7-дюймовим FHD+ (1080x2400) дисплеєм із частотою 120 Гц. Його яскраві кольори та плавність кожного руху просто зачаровують. Підтримка технології Eye Comfort для захисту очей від синього світла гарантує найкращий у своєму класі візуальний комфорт, оберігаючи очі під час тривалих сеансів роботи з телефоном, особливо в умовах слабкого освітлення. Крім того, цей дисплей залишається точним та чуйним навіть при попаданні на нього вологи завдяки підтримці функції Rainwater Smart Touch.

Швидка зарядка 45 Вт та довговічний акумулятор 5000 мА*г
Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що ваш телефон може не вчасно розрядитися. Оснащений акумулятором ємністю 5000 мА * год, realme 13 5G забезпечує стабільну роботу протягом усього дня. Це означає, що ви зможете насолоджуватися всіма улюбленими розвагами від ігор до фільмів і музики з великим запасом енергії в кінці дня. А якщо підзарядка все ж таки стане в нагоді, технологія швидкої зарядки потужністю 45 Вт допоможе швидше відновити запаси енергії, дозволяючи отримати до 50% заряду всього за 30 хвилин.

Охолодження флагманського рівня
Залишайтеся в грі, незважаючи ні на що, завдяки системі охолодження з камерою випаровування з нержавіючої сталі площею 2249 мм². Вона ефективно знижує температуру та підтримує максимальну продуктивність пристрою навіть під час інтенсивних ігор або інтенсивного використання.

50 МП камера з оптичною стабілізацією зображення
Робіть чудові фотографії за допомогою 50-мегапіксельної камери з оптичною стабілізацією зображення, яка гарантує високу деталізацію кожного знімка. Режим 50 МП значно підвищує якість фото, надаючи вашим найважливішим знімкам додаткову текстуру та глибину. А технологія OIS допомагає знизити розмитість фотографій "з рук", покращуючи чіткість ваших знімків у русі. Тому ви зможете легко відобразити найкращі моменти свого життя, не проґавивши нічого важливого.

Гарні портрети
Від вій до волосся, що струмує, — кожна деталь яскрава і чітка. Висока роздільна здатність основної камери і спеціальний портретний режим дозволять вам створювати красиві, унікальні портрети без особливих зусиль. Просто активуйте, наведіть та знімайте.

Естетика сучасного дизайну
Натхненний природою дизайн realme 13 5G втілює в собі її природну чарівність, а передовий процес обробки створює особливий візуальний ефект і малюнок на задній панелі телефону. Круглий блок камери забезпечує ідеальну симетрію та естетику справжнього флагманського дизайну, дозволяючи продемонструвати свій унікальний смак. А завдяки товщині всього 7.79 мм телефон не тільки виглядає привабливо, а й відчувається легшим та зручнішим у руці. Цей телефон гарний з усіх боків.

Водонепроникність класу IP64
Користуйтеся своїм телефоном з упевненістю, не побоюючись різних неприємностей. Все завдяки ступеню захисту рівня IP64, що забезпечує більший спокій. Тому навіть якщо ви проллєте воду на нього або впустите в калюжу в дощовий день, ваш телефон все одно працюватиме відмінно.

Захист від падіння ArmorShell
Завдяки високоміцній внутрішній структурі realme 13 5G також не страшні та випадкові падіння. Якщо апарат випадково вислизне з кишені або рук, ви можете бути впевнені, що він залишиться гаразд.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 14 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,72" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.45 |
| Запис відео | 2K UHD (2048x1152) |
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій, Кабель USB, Чохол, Гарантійний талон, Скріпка для виймання SIM-картки, Посібник користувача |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Модель пристроєм | Realme 13 5G |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 165.6 x 76.1 x 7.79 мм |
| Рік випуску | 2024 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип слоту | 2 (Dual NanoSIM або MicroSD+NanoSIM) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Щільність пікселів | 392 ppi |
- Ціна: 10 199 ₴

