
Смартфон Infinix Hot 50 Pro+ (X6880) 8/256GB Titanum Grey
- В наличии
8 499 ₴
Смартфон Infinix Hot 50 Pro Plus

Infinix HOT 50 Pro– ТОНКИЙ, ПОТУЖНИЙ, ВРАЖАЮЧИЙ
6,8 мм – НАЙТОНШИЙ У СВІТІ
Абсолютно новий дизайн – витончений, легкий і зручний у використанні.
6,8 мм – настільки тонкий, що поміститься будь-де.
162 г – комфортний у руці, легкий у повсякденному використанні.

3D-вигнутий AMOLED-дисплей із частотою 120 Гц
1 мільярд кольорів – насичена, реалістична передача відтінків.
120 Гц оновлення – плавність рухів у кожному жесті.
Вбудований сканер відбитків пальців – швидкий доступ одним дотиком.
Corning Gorilla Glass – захист від подряпин та падінь.

Швидка зарядка 33 Вт
Заряджайтеся від 1 до 50% всього за 26 хвилин у гіперрежимі.
15 хвилин заряджання – 8,4 години розмов
15 хвилин заряджання – 5,9 години відео

Довговічна батарея на 5000 мАг
Завдяки акумулятору високої ємності 5000 мАг тримає вас на зв'язку довше, ніж будь-коли:
- 12.3 годин стрімінгу TikTok
- 12.9 годин чатів у месенджерах
- 8.6 годин улюблених ігор

4 роки служби батареї
Після 4 років використання рівень ресурсу батареї залишається вищим за 80%, що перевищує галузеві стандарти.

АУДІО, ЯКЕ ЗАХОПЛЮЄ
Подвійні динаміки з налаштуванням JBL – глибокий звук та чисті високі частоти.

РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ
Захист від бризок – смартфон, який не боїться вологи.
Вологі та жирні торкання – екран реагує навіть у несприятливих умовах.
NFC – зручні безконтактні платежі.
До 16 ГБ розширюваної оперативної пам’яті + 256 ГБ сховища – місця вистачить для всього.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Infinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 162 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G100 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 14 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.78" |
| Диафрагма | f/1.6 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запись видео | 2K UHD (2048x1152) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 50,0 Мп + 2,0 Мп + 2,0 Мп |
| Комплектация | Гарантійний талон Документація Зарядний пристрій Захисна плівка Кабель для синхронізації Скріпка для виймання СІМ-карти Телефон Чохол |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Hot 50 Pro Plus |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 33 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | Аудио 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Размер | 164.1 х 74.4 х 6.8 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 393 ppi |
- Цена: 8 499 ₴

