
Смартфон Samsung Galaxy A36 SM-A366B 5G 6/128GB Awesome Lavender (SM-A366BLVB)
- В наличии
12 888 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A36

Витончений корпус із стильним акцентом
Створіть свій стиль, поєднуючи мінімалізм із витривалістю разом із Galaxy A36. Смартфон відрізняється елегантним дизайном із лінійним розташуванням камер та скляною задньою панеллю. Більш тонкі рамки та плоскі грані надають витонченості та забезпечують комфортне тримання.

Будьте унікальними, будьте яскравими, будьте собою!
Виявляйте індивідуальність та привертайте увагу за допомогою одного з чотирьох унікальних кольорів! Від лавандового ніжного до яскравого лайма, від класичного білого до стильного чорного вибирайте свій досконалий відтінок.

Екран для захоплюючої гри
Дивіться актуальні шоу на великому 6,7-дюймовому екрані з роздільною здатністю FHD+ та технологією Super AMOLED. Насолоджуйтесь плавною роботою та відмінною видимістю навіть на вулиці завдяки частоті оновлення 120 Гц та яскравості 1200 нит.

Енергія для успіху
Розкрийте потенціал восьмиядерного процесора на максимум завдяки потужності ЦП, ДП та НП – все для багатозадачності, плавного ігрового процесу та перегляду улюблених шоу на стрімінгових сервісах. Galaxy A36 оснащений на 15% більшою камерою випаровування, що забезпечує ефективне охолодження пристрою навіть при виконанні ресурсомістких завдань.

Заряд енергії на весь день і навіть більше
Залишайтеся на зв'язку весь день із потужною батареєю 5000 мАг (типове значення), що забезпечує до 29 годин відтворення відео. Під час заряджання пристрою використовуйте надшвидкий адаптер 45 Вт.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС
Залишайтеся в курсі всіх нових функцій та технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС та до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист та високу продуктивність вашого Galaxy A36.

Пароль під захистом Knox Vault
Захистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.

Удосконалені камери для свободи творчості

Діліться найкращими селфі та портретами
Від танцювальних челенджів до неперевершених портретів – знімайте себе з вдалих ракурсів із фронтальною камерою 12 МП. Оснащена високоякісним сенсором та потужним процесором, камера забезпечує чіткі та деталізовані знімки навіть при недостатньому освітленні.

Висока витривалість
Стильний дизайн Galaxy A36 залишається завжди бездоганним завдяки склу Corning Gorilla Glass Victus+. Крім того, клас захисту IP67 забезпечує надійну стійкість нових смартфонів серії Galaxy A до пилу та бризок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 195 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 710 |
| Діагональ дисплея | 6,7" |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 5 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP67 |
| Комплектация | Кабель USB Type-C Посібник користувача Смартфон Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Galaxy A36 |
| Оперативная память | 6 Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Размер | 162.9 x 78.2 x 7.4 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.4 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Цена: 12 888 ₴

