
Смартфон Samsung Galaxy A26 5G SM-A266B 6/128 Mint (SM-A266BLGBEUC)
- В наявності
9 289 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A26

Тонкий. Блискучий. Стильний
Підкресліть стиль з Galaxy A26. Витончений корпус смартфона зручно тримати у руці, а глянсова скляна задня панель та мінімалістичний дизайн камери привертають захоплені погляди. Доступний у білому, м'ятному та чорному кольорах.

Вдосконалюйте знімки з Galaxy A26. Функція Пропозиції редагування надає цінні рекомендації щодо покращення фотографій, а оновлена функція Видалення об'єктів легко виявляє, пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні, роблячи фото бездоганними.

Мультиміри для яскравих моментів

Робіть чіткі знімки без розмиття з оптичною стабілізацією
Оптична стабілізація зображення дозволяє зафіксувати навіть найдинамічніші моменти – від вечірки чи концерту до спортивного матчу.

Знімайте реалістичні фото ширококутною камерою
Створюйте висококласні фото з ширококутною камерою 50 МП. Чіткі фотографії навіть у русі.

Робіть селфі, гідні, щоб показати світові
Кадри одразу готові до публікації. Селфі-камера 13 МП відмінно фіксує кожен момент – від звичайного до надзвичайного.

Плавна робота, бездоганний досвід використання
Підніміть розваги на якісно новий рівень – від перегляду веб-сторінок та геймінгу до стрімінгу відео. Удосконалений центральний процесор забезпечує швидкість та плавність роботи.

Перегляд без обмежень завдяки ємній батареї
Завдяки потужній батареї на 5 000 мАг (типове значення), що забезпечує до 17 годин безперервного відтворення відео, можна довго не турбуватися про заряд свого Galaxy A26.

Готовий до 6 наступних оновлень ОС
Залишайтеся в курсі всіх нових функцій та технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС та до 6 років – системи безпеки, що гарантує захист та високу продуктивність вашого Galaxy A26.

Пароль під захистом Knox Vault
Захистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault, сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.

Новий інтерфейс One UI 7
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і покращена зручність використання One UI 7 роблять використання Galaxy A26 ще приємнішим.

Миттєво обмінюйтесь файлами
Використовуйте Швидкий спільний доступ Quick Share, щоб легко відправляти файли між пристроями – як у межах екосистеми Galaxy, так і поза нею, включаючи iOS та ПК.

Легко переходьте з iOS
Перейти з iOS дуже просто! Завдяки функції Smart Switch можна швидко переносити фото, відео, контакти та програми.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A26 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Exynos 1380 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G68 MP5 |
| Діагональ дисплея | 6,7" |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Victus + |
| Камера | 50 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP67 |
| Комплектація | Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy A26 |
| Оперативна пам'ять | 6 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Розмір | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.4 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Ціна: 9 289 ₴






