Портативна Bluetooth колонка Hopestar A22
Компактна бездротова Bluetooth-колонка Hopestar A22 - ваш ідеальний супутник у світі якісного звуку. З версією Bluetooth 5.0 і потужністю 5W вона втілює бездоганну якість звучання в компактному та мобільному форматі.

Ця колонка - справжній універсал: підключайте її через Bluetooth, USB 2.0, через слот для SD-карток, AUX або microUSB. А ємність акумулятора 500mAh забезпечить до 4-5 годин безперервного прослуховування. Із захистом IPX6, ця колонка стійка до вологи та пилу, роблячи її ідеальним вибором для використання на пікніках, пляжах або у ванній кімнаті. Насолоджуйтесь музикою в будь-якій обстановці без зайвих турбот.

TWS функція подарує вам можливість об'єднати дві колонки в одну стерео систему 1+1. Пориньте в об'ємний звук, створений цією інноваційною функцією.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hopestar |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 500 mAh |
| Интерфейсы | Bluetooth, USB 2.0, SD, AUX, microUSB |
| Вес | 230 г |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), AUX, Bluetooth, MicroSD, USB, MicroUSB |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна колонка USB-кабель Інструкція Заводська упаковка |
| Модель пристрою | A22 |
| Наявність FM приймача | Да |
| Наявність мікрофона | Нет |
| Особенности | Ступінь захисту: IPX6, Функція TWS |
| Мощность | 5 Вт |
| Розміри | 102 х 76 х 89 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время зарядки | 90 хв |
| Время работы | близько 4-5 годин |
| Частотный диапазон | 100 Гц-18 КГц |
- Цена: 409 ₴


