
Портативна Bluetooth колонка Hopestar P65 Pro Orange
- В наличии
2 149 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hopestar P65 Pro
Пориньте у світ музичного хвилювання з бездротовою Bluetooth-колонкою Hopestar P65 - Вашим ідеальним компаньйоном для неймовірного звукового відтворення!

З потужністю 20W всередині компактного корпусу, Hopestar P65 подарує Вам насичений і чистий звук, наповнюючи простір неймовірною музичною енергією. Персоналізуйте Вашу атмосферу за допомогою вбудованого підсвічування RGB в 9 режимах. Підкресліть кожну ноту і створіть унікальне візуальне враження на будь-який вечір.

Зі значною ємністю акумулятора 3000mAh, колонка здатна працювати близько 4-6 годин без підзарядки. Ваша музична хвиля буде з вами всюди! Також, зі ступенем захисту IPX6, Hopestar P65 стане Вашим надійним супутником навіть в умовах підвищеної вологості. Музика звучатиме яскраво і чітко, де б Ви не знаходилися з радіусом дії в 10 метрів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hopestar |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 3000 mAh |
| Интерфейсы | 3.5 мм (Mini-Jack), USB, microSD, Bluetooth, Type-C |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), AUX, Bluetooth, MicroSD, USB Type-C |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна колонка USB-кабель AUX кабель Інструкція Заводська упаковка |
| Модель пристрою | P65 Pro |
| Наявність мікрофона | Нет |
| Особенности | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX6, Функція TWS |
| Мощность | 20 Вт |
| Розміри | 186 х 106 х 107 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время работы | близько 4-6 годин |
| Частотный диапазон | 80 Гц - 20 кГц |
- Цена: 2 149 ₴

