Портативна Bluetooth колонка Hopestar H55
Компактний розмір і відмінний звук
Портативна колонка Hopestar H55 пропонує вам оригінальне рішення для бездротового прослуховування музики. Незважаючи на свої компактні розміри, в ній розмістилися два динаміки діаметром, кожен потужністю 6 Вт. Це дає змогу колонці видавати чудовий звук і забезпечує насичене звучання в динамічному діапазоні.

Стильний дизайн і вражаючі баси
Hopestar H55 привертає увагу своїм сучасним і стильним дизайном. Витягнута форма колонки, обтягнута жорсткою синтетичною тканиною, надає їй елегантного зовнішнього вигляду. Особливе враження справляють рухомі низькочастотні мембрани з лого HOPESTAR, які не тільки мають ефектний вигляд, а й підкреслюють глибину звучання басів. З цією колонкою ваша музика звучатиме справжньою подією.

Зручність використання та багатофункціональність
Колонка не тільки має стильний дизайн і відмінний звук, а й пропонує зручність використання і багатофункціональність. Кнопки керування розташовані зверху колонки, що робить їх доступними та зручними у використанні. Роз'єми USB і microUSB дають змогу відтворювати музику з флешок і заряджати колонку. Hopestar H55 забезпечує зручність і функціональність в одному компактному пристрої.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 2400 mAh |
| Інтерфейси | 1 x USB 2.0 (Type-A), 1 x 3.5 mm Headphone Jack, 1 х Micro-SD |
| Відтворення з | 3.5 мм (Mini-Jack), AUX, Bluetooth, MicroSD, USB |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна акустика • кабель USB-A – USB-C • кабель 3.5 мм – 3.5 мм • документація |
| Модель пристроєм | H55 |
| Наявність мікрофона | Немає |
| Особливості | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX7, Функція TWS |
| Потужність | 12 Вт |
| Розміри | 195 х 105 х 63 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | До 6 годин |
| Частотний діапазон | 80 Гц - 15000 Гц |
| Чутливість | 85 дБ |
- Ціна: 1 099 ₴


