Портативна Bluetooth колонка Hopestar P60
Чудовий діапазон частот
Пристрій відтворює звук від 80Гц до 15КГц, що дозволяє повною мірою насолоджуватися всіма нюансами ваших улюблених мелодій, починаючи від глибоких низьких басів і закінчуючи чистими і яскравими високими частотами.

Багатофункціональність
Hopestar P60 підтримує відтворення з карток SD та USB, що робить його універсальним пристроєм для будь-яких музичних уподобань. Bluetooth 5.3 забезпечує зручне та швидке підключення до пристроїв на відстані до 10 метрів, в той час як вхід AUX дозволяє підключати пристрої з проводами.
Функція TWS
Завдяки функції True Wireless Stereo (TWS), можна підключити дві колонки Hopestar P60 для створення стереоефекту і додаткової глибини звуку.

Захист від вологи
Ніяка волога не завадить вашій музиці. Hopestar P60 має захист від вологи, завдяки чому ви можете використовувати колонку у місцях з високим рівнем вологості без остраху пошкоджень.

Час роботи
Насолоджуйтесь музикою без перерви на зарядку до 6 годин завдяки вбудованому акумулятору ємністю 3000 мАг.
Надійність та довговічність
Hopestar P60 зібраний з якісних матеріалів та призначений для довговічної роботи. Він спроектований так, щоб витримувати умови активного використання і зберігати при цьому чудову якість звуку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейси | AUX, USB, Bluetooth, TF Card |
| Відтворення з | AUX, Bluetooth, MicroSD, USB, TF-карта |
| Гарантійний термін | 6 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка USB-кабель Інструкція Коробка |
| Модель пристроєм | P60 |
| Наявність мікрофона | Немає |
| Особливості | Підсвічування: RGB, Ступінь захисту: IPX6, Функція TWS |
| Потужність | 20 Вт |
| Розміри | 234 х 108 х 108 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час роботи | до 6 годин |
| Частотний діапазон | 80 Гц - 15 кГц |
- Ціна: 1 349 ₴


