
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A9 Plus 2025 5G X216R 6/128 Graphite (SM-X216RZAR)
- В наявності
10 999 ₴
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A9 Plus

Класика та сучасність
Стильні з відтінком стриманості планшети Galaxy Tab A9 і Tab A9+ вирізняються витонченим дизайном та мають гладкий металевий корпус. Насолоджуйтесь фірмовим дизайном планшетів Samsung у графітовому, срібному та темно-синьому кольорах, кожен з яких підкреслює невимушений шарм.

Проникливе та яскраве відображення з плавними рухами
Відчуйте задоволення від розваг на великому, яскравому дисплеї. Висока частота оновлення екрана Galaxy Tab A9+ дозволяє зануритися у візуальні ефекти з плавними та невимушеними рухами. Пориньте у захопливий світ улюбленого контенту, навіть коли ви перебуваєте надворі у сонячні дні.

Зберігайте більше того, що вам подобається
Galaxy Tab A9 і Tab A9+ оснащені до 8 ГБ оперативної пам'яті, що гарантує менші затримки під час роботи в режимі багатозадачності. Крім того, вбудоване сховище на 128 ГБ зберігає всі ваші відео, фотографії та файли у високій роздільній здатності. Обсяг пам'яті можна розширити за допомогою карти пам'яті microSD - до 1 ТБ. Зберігайте більше улюблених матеріалів та не переймайтеся про їхнє видалення.

Розділіть екран на три частини. Підвищіть свою продуктивність
Виконуйте кілька завдань одночасно. Galaxy Tab A9+ дозволяє креслити архітектурні плани, переглядати зображення та спілкуватися у відеочаті одночасно з трьома застосунками на одному екрані, не закриваючи жоден з них.

Наповніть своє життя насиченим звуком
Пориньте у насичений звуковий простір завдяки динамікам, які створюють об'ємний звук. Незалежно від того, чи насолоджуєтеся ви музикою, чи переглядаєте фільм, Galaxy Tab A9+ дозволяє повністю зануритися в 3D-звук з приголомшливою чистотою та глибиною звучання.

Подбайте про свій душевний спокій
Зберігайте свою інформацію в цілісності й неушкодженості. Тримайте важливі дані в захищеній папці та відстежуйте загальний стан безпеки вашого пристрою на панелі конфіденційності. Використовуйте всі можливості Samsung Galaxy, не переймаючись проблемами безпеки.

Quick Share
Ділитися фотографіями, відео та документами можна швидко і легко за допомогою функції Quick Share. Лише кілька дотиків - і ви зможете миттєво надсилати файли з телефона або планшета Galaxy на інші пристрої Galaxy, що знаходяться поруч, або навіть на кілька пристроїв. Бажаєте надіслати файл на пристрій, що не належить до лінійки Galaxy? Зробити це так само просто, як надіслати посилання.

Продовжуйте працювати у застосунках на інших пристроях
Продовжуйте з того місця, де ви зупинилися, коли вам це потрібно. Просто увійшовши в той самий обліковий запис Samsung, ви можете повернутися до своїх нотаток або пошуку в Інтернеті, не починаючи все спочатку, і вільно перемикатися між двома пристроями.

Копіюйте та вставляйте
Створюйте, передавайте та долайте кордони завдяки легкому копіюванню та вставленню на різних пристроях. Незалежно від того, чи створюєте ви дошку настрою, чи редагуєте слайди PowerPoint, ваша продуктивність і творча енергія буде проявлятися більш вільно та ефективно.

Автоматична синхронізація
Нехай довготривале ручне під'єднання та налаштування улюблених пристроїв залишиться в минулому. Від ноутбука і навушників до годинника Galaxy Watch - усі пристрої, які було під'єднано до смартфона Samsung Galaxy, автоматично з'являться у списку Bluetooth-пристроїв вашого планшета Galaxy Tab A9 або Tab A9+.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 7040 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
| Діагональ дисплея | 11" |
| Камера | 8 Мп |
| Комплектація | Планшет Кабель USB Документація Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Модель пристроєм | Galaxy Tab A9 Plus 2015 |
| Оперативна пам'ять | 6 Гб |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 15 Вт |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 SM6375 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1920х1200 |
| Розмір | 257.1 x 168.7 x 6.9 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Компас |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 206ppi |
- Ціна: 10 999 ₴

