
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB Light White (UV-2586 VL49 RGB)
- В наличии
879 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim RGB Light
Спеціально розроблено для накамерного використання
Ulanzi VL49 RGB - це світлодіодна панель, призначена для накамерного використання, що забезпечує якісне освітлення в умовах зйомки різних типів контенту. Вона стане ідеальним аксесуаром для камер та фотоапаратів різних розмірів - від DSLR до екшн-камер.

Яскравість та кольорові можливості
Завдяки максимальній потужності 6 Вт, Ulanzi VL49 RGB може регулювати яскравість від 1 до 100%, забезпечуючи комфортні умови роботи на будь-яких відстанях від об'єкта зйомки. Вибір температури світла від 2500K до 9000K дозволяє створювати унікальний настрій для вашого контенту.

Широкий вибір кольорів та режимів
Можливість вибору колірної температури та RGB-режим дозволяє вам створювати багатофункціональний контент. Вбудований режим світових спецефектів, таких як цикл RGB, феєрверк, поліція, пожежна, надає додаткову креативність вашим проектам.

Зручне управління та компактність
Зручне розташування кнопок управління на задній панелі разом із мініатюрним дисплеєм забезпечують ефективне користування всіма функціями. Компактний пластиковий корпус лампи робить її легкою та комфортною для перенесення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mАh |
| Интерфейсы | Type-C |
| Вес | 95 г |
| Входное напряжение | 3.7 В |
| Гарантийный срок | 3 місяці |
| Кольорова температура | 2500K - 9000K |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | RGB, CRI 95 |
| Мощность | 6 Вт |
| Размер | 6.6 х 7.9 х 2.9 см |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Студійне світло |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Угол свечения | 120° |
| Время работы | 10 годин |
- Цена: 879 ₴

