
Смартфон Samsung Galaxy A07 SM-A075F 4/128GB Black (SM-A075FZKGSEK)
- В наличии
4 599 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A07
Galaxy A07 — стиль, потужність і захист в одному пристрої
Смартфон товщиною всього 7,6 мм зручно лежить в руці і виглядає елегантно. Модель представлена в трьох кольорах — чорному, фіолетовому і зеленому, щоб ви могли вибрати той, що ближче до вашого стилю.

Занурення в контент з 6,7″ дисплеєм
Пориньте у світ яскравих кольорів і плавної анімації з 6,7-дюймовим безрамковим екраном, частота оновлення якого досягає 90 Гц. Стрімінг, перегляд стрічки та перегляд відео будуть максимально комфортними і без затримок.

Продуктивність без компромісів
Оснащений 6-нм процесором, Galaxy A07 миттєво реагує на ваші дії, підтримує плавний ігровий процес і легко справляється з багатозадачністю — будь то стримінг, ігри або робота в браузері.
Довгострокова підтримка
Очікуйте до 6 років оновлень ОС і системи безпеки — ваш смартфон залишатиметься сучасним і надійно захищеним ще багато років.

Захист IP54
Galaxy A07 захищений від пилу та бризок води, що робить його придатним для використання під час дощу або в запиленому середовищі.

50 МП для чітких і деталізованих фото
Основна камера з роздільною здатністю 50 МП створює насичені і чіткі знімки в будь-яких умовах. Вдосконалений процесор обробки зображення точно налаштовує експозицію, зберігаючи баланс світла і тіней.

One UI 7 — простота і зручність
Інтуїтивний інтерфейс і розширені можливості One UI 7 роблять роботу зі смартфоном ще приємнішою.
Quick Share — миттєвий обмін файлами
Передавайте фото, відео та документи між пристроями Galaxy, а також на iOS і ПК без дротів.

Smart Switch — легкий перехід з iOS
Зберігайте свої фото, відео, контакти та програми при зміні смартфона. Дані можна переносити як по кабелю, так і бездротовим способом, включаючи через iCloud.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 184 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP54 |
| Комплектация | Посібник користувача Скріпка для виймання SIM-картки Смартфон Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Galaxy A07 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Відсутня |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | Аудио 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Размер | 167.4 x 77.4 x 7.6 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Galileo, BDS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 262 ppi |
- Цена: 4 599 ₴



