
Смартфон Samsung Galaxy S25 Ultra S938B 12/256Gb Titanium Whitesilver (SM-S938BZSDEUC)
- В наявності
51 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S25 Ultra S938B

Лаконічний. Епічний.
У плавному дизайні Galaxy S25 Ultra впізнаються характерні форми смартфонів серії Galaxy S. Завдяки витонченій і міцній титановій рамці та вбудованому S Pen новий пристрій стає втіленням ультрасучасного лаконічного дизайну.

Стильний. Надійний.
Galaxy S25 Ultra зміцнений титановою рамкою, склом Corning® Gorilla® Armor 2 і має клас IP68 для захисту від щоденних подряпин, пилу та води.

Персональні плани та звіти протягом дня
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник енергії і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.

Студія звукозапису, що завжде під рукою
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.

Ваш персональний тренер
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.

Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.

Неперевершене нічне відео Nightography. Менше шуму, більше чіткості
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для ще більшої приголомшливої відеозйомки. Наша вдосконалена точка доступу також забезпечує точніше видалення шуму, що означає, що вам більше не доведеться турбуватися про зернисті нічні кадри.

Найчіткіші деталі від ширококутної до телекамери та навіть ультраширококутної камери
Від ультраширококутних знімків до нашої телефотокамери – фотографії залишаються чіткими та яскравими під будь-яким кутом. Наш вдосконалений штучним інтелектом процесор обробки зображень ProVisual покращує кольори та деталізацію для досягнення нового рівня чіткості.

Найпотужніший унікальний процесор для нових Galaxy
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.

Покращуйте зображення на вашому екрані
ProScaler підвищує роздільну здатність завдяки використанню інноваційних алгоритмів AI-обробки, забезпечуючи перегляд у високій роздільній здатності без необхідності змінювати налаштування екрана.

Неперевершено витривала батарея
Наша новаторська технологія mDNIe вбудована в унікальний процесор для Galaxy, а час роботи батареї збільшено завдяки оптимізації програмного забезпечення, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом улюблених відео.

Абсолютно новий One UI 7, створений для AI
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 219 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 be |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Внутрішня пам'ять | 256 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
| Діагональ дисплея | 6.9" |
| Діафрагма | f/1.7 + f/3.4 + f/1.9 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Armor |
| Камера | 200 Мп + 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Посібник користувача Смартфон USB кабель Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | Galaxy S25 Ultra |
| Оперативна пам'ять | 12 Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 4 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Розмір | 162.8 x 77.6 x 8.2 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM + SIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 х 4.32 ГГц + 6 х 3.53 ГГц |
| Щільність пікселів | 505 ppi |
- Ціна: 51 999 ₴

