
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge S937B 12/512Gb Titanium Jetblack (SM-S937BZKG)
- В наличии
39 999 ₴
Смартфон Samsung Galaxy S25 Edge

Ультратонкий та безкомпромісно преміальний
Інновації відкривають нові можливості. Інженерний геній та майстерність зробили ідеальний баланс реальністю. Зустрічайие неймовірно тонкий Galaxy S25 Edge.

Міцність
Тонкий, але надійний Створений з титану з ювелірною точністю
Скляна броня Ультраміцні передня та задня панелі
IP68 Вода не страшна

Потужна камера 200 МП у надтонкому корпусі
Оснащена технологіями штучного інтелекту, система нового покоління ProVisual Engine працює ще швидше завдяки потужному процесору Galaxy S25 Edge. Втілюйте творчі задуми – від зйомки до редагування – з удосконаленою камерою та професійним інструментам на Galaxy S25 Edge.

Висока роздільна здатність
Удосконалений основний фотомодуль Galaxy S25 Edge з високороздільною матрицею 200 МП та ProVisual Engine зі штучним інтелектом виводять передачу кольору та деталей на якісно новий рівень – і вдень, і вночі. Ви можете також наближати сцену та знімати з підвищеною чіткістю завдяки зуму, керованому ШІ.

Студія звукозапису, що завжди під рукою
Видаляйте небажаний фоновий шум у ваших відео за допомогою Audio Eraser, щоб ними одразу захотілося поділитися. Galaxy AI вдосконалює аудіозаписи, обробляючи різні типи звуків – голоси, музику, вітер тощо.

Найпотужніший процесор, спеціально розроблений для Galaxy
Представляємо найпотужніший процесор, Snapdragon® 8 Elite Mobile Platform для Galaxy. Це рушійна сила, що забезпечує швидку обробку даних і продуктивність штучного інтелекту.

Надтонкий смартфон з місткою батареєю
Завдяки інноваційній технології mDNIe, вбудованій у спеціально розроблений процесор, та оптимізованому програмному забезпеченню, тривалий час роботи батареї Galaxy S25 Edge забезпечує довгі години задоволення від перегляду відеороликів.

Персоналізовані зведення щоденних справ
Отримуйте персональні зведення впродовж від Now Brief. Почнніть ранок зі стислого огляду майбутнього дня: перевірте свій останній Показник енергії та нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.

Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.

Новий One UI 7, створений для роботи з AI
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Новий домашній екран у вашому розпорядженні з широкими можливостями налаштування макетів і новими віджетами. Сповіщення в реальному часі дають змогу відстежувати поточні дії, наприклад, голосові записи на панелі Now Bar, у рядку стану або у верхній частині панелі сповіщень.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 163 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ємність аккумулятора | 3900 mAh |
| Бездротова зарядка | Да |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 256 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Диафрагма | f/1.7 + f/2.2 |
| Запись видео | 8К UHD (7680x4320) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Камера | 200 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектация | Інструкція користувача Гарантійний лист Штифт для вилучення Sim-карти Кабель USB Type-C |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Материал корпуса | Скло, Титан |
| Модель пристрою | Galaxy S25 Edge |
| Оперативная память | 12 Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 4 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Размер | 158.2 x 75.6 x 5.8 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип слоту | SIM 1 + SIM 2 / SIM 1 + eSIM / eSIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 4.47 ГГц + 3.5 ГГц |
| Щільність пікселів | 513 ppi |
- Цена: 39 999 ₴

