Смартфон Google Pixel 8 5G 8/128GB Obsidian (JP)
- В наявності
19 888 ₴
Смартфон Google Pixel 8
Робіть менше - встигайте більше
З технологією штучного інтелекту Google Pixel 8 перетворює вашу повсякденність на зручність, даючи змогу з легкістю сортувати вхідні дзвінки, спілкуватися новими мовами та робити ще безліч інших речей без зайвих зусиль. Ця технологія перетворює звичайні завдання, роблячи їх простішими та більш інтуїтивно зрозумілими, що допомагає заощадити ваш дорогоцінний час і зусилля.![]()
Краще ніж власна пам'ять
Оновлена камера Pixel 8, втілення інновацій зі штучним інтелектом Google, надає можливості для створення приголомшливих фотографій і відеозаписів у будь-який час доби. Завдяки просунутим алгоритмам обробки зображень, нова камера дає змогу зафіксувати кожну деталь, створюючи зображення, що перевершують ваші очікування та стирають межі між творчістю та технологією.
![]()
Не пропускайте жодного слова
Технологія Clear Calling значно покращує аудіо вхідних дзвінків, усуваючи фонові шуми, як-от гул натовпу або шум вітру, що робить розмову чіткішою та зрозумілішою. Ця особливість виділяє та підсилює голос співрозмовника, забезпечуючи більш якісне та зрозуміле звучання навіть у галасливих умовах, полегшуючи спілкування та підвищуючи зручність використання пристрою.
![]()
Все своє!
Спеціально розроблений чип Google Tensor G3 з функціями штучного інтелекту забезпечує вдосконалені можливості камери та відеозйомки, а також надає розумні способи допомоги в додатках для повсякденного використання. З ним Pixel 8 демонструє високу продуктивність і ефективність, роблячи ваш досвід використання плавнішим і приємнішим, і даючи змогу насолоджуватися швидкодією пристрою без затримок і проблем.
![]()
Перекладайте прямо на місці
Функція Live Translate дає змогу миттєво перекладати особисті розмови, повідомлення та навіть розуміти іноземні мови на вуличних знаках у режимі реального часу 49 різними мовами. Це робить подорожі та міжнародне спілкування неймовірно простим і зручним, даючи змогу розуміти та бути зрозумілим у будь-якій точці світу, незалежно від мовного бар'єру.
![]()
Прощавайте спам-дзвінки
Функція Call Screen з помічником Google Assistant тепер забезпечує більш просунуте виявлення і фільтрацію спам-дзвінків. Вона також надає інформацію про те, хто телефонує і з якою метою, навіть перш, ніж ви відповісте на дзвінок. Це збільшує вашу зручність і безпеку, запобігаючи небажаним або шахрайським дзвінкам, забезпечуючи більш спокійний і контрольований досвід спілкування.
![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Модель телефону | Google Pixel 8 |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 187 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 9 |
| Процесор | Google Tensor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6E |
| Ємність аккумулятора | 4575 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 13 |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 6.2'' |
| Запис відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Смартфон , кабель USB-C , інструмент для вилучення SIM , гарантійний талон |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Модель пристроєм | Pixel 8 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 18W |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Розмір | 150.5 x 70.8 x 8.9 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип слоту | SIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 10.5 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 480 ppi |
- Ціна: 19 888 ₴

