
Смартфон Samsung Galaxy A17 SM-A175F 4/128GB Black (SM-A175FZKBEUC)
- В наличии
7 399 ₴
Смартфон Samsung Galaxy A17
Яскравий і плавний екран 6,7″ Super AMOLED
Великий 6,7-дюймовий дисплей Super AMOLED з частотою оновлення 90 Гц подарує насичені кольори, чіткі деталі і максимально комфортний перегляд. Кожна сцена на такому екрані виглядає живою і реалістичною.

Спілкування з Gemini в реальному часі
Задавайте питання і розмовляйте з Gemini Live так, як звикли спілкуватися в повсякденному житті. Використовуйте камеру, щоб ділитися моментами і отримувати рекомендації прямо на ходу.

Circle to Search: виділяй і знайди
Просто обведіть об'єкт або слово, що вас цікавить, на екрані — і Google миттєво видасть результати пошуку. Зручно, швидко і без зайвих дій.

Легкість і стиль
Тонкий корпус всього 7,5 мм з оновленим дизайном Key Island 2.0 і акуратним блоком камер підкреслює елегантність смартфона. Доступні варіанти в чорному, сірому і блакитному кольорах.

Потрійна камера для кожної сцени
Система камер Galaxy A17 включає: 50 МП ширококутний модуль, 5 МП ультраширокий і 2 МП макрооб'єктив. Знімайте панорами, деталізовані портрети або яскраві макрокадри з однаково високою якістю.

OIS: чіткість і яскравість навіть вночі
Оптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.

Потужність для всього
Восьмиядерний процесор з тактовою частотою до 2,4 ГГц забезпечує швидку роботу додатків, потокового відео та ігор без затримок.

Підтримка на роки
Galaxy A17 отримує до 6 оновлень ОС і стільки ж років захисту безпеки — ваш пристрій залишається сучасним і надійним надовго.

OIS: чіткість і яскравість навіть вночі
Оптична стабілізація допомагає знімати плавні відео та отримувати фотографії в 2,5 рази світліші при слабкому освітленні. Ваші кадри будуть чіткими навіть на концертах і нічних прогулянках.

Samsung Galaxy Experiense
Новий One UI 7
Інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс One UI 7 робить використання смартфона зручнішим і налаштовує його під ваші звички.

Quick Share
Обмінюйтеся файлами з пристроями Galaxy, ПК і навіть iOS за кілька дотиків. Швидко, зручно і без дротів.

Перехід з iOS
Завдяки Smart Switch ви легко перенесете фото, відео, контакти та додатки зі старого пристрою на новий Galaxy. Підтримується як дротова, так і бездротова передача.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 190 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G57 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.7" |
| Диафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 50 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP54 |
| Комплектация | Смартфон USB Type-C Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Galaxy A17 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 25 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Размер | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Без спалаху |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | Super Amoled |
| Тип слоту | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процессора | 2.2 ГГц |
| Щільність пікселів | 385 ppi |
- Цена: 7 399 ₴

