
Смартфон Tecno Spark 40с (KM4k) 4/128 GB Dual Sim Ink Black (4894947092459)
- В наличии
4 199 ₴
Смартфон Tecno Spark 40с
Сучасний дизайн
Ультрасучасний дизайн DECO, простий і красивий, є одночасно мобільним телефоном і модним аксесуаром.

Без затримок протягом 4 років
Телефон сертифікований TDV, що гарантує відсутність затримок протягом 4 років. Завдяки винятковій міцності немає необхідності в частій заміні. Насолоджуйтесь тривалою безперебійною роботою і бездоганним користувацьким досвідом.

Швидше і довше
Завдяки великій батареї ємністю 6000 мАг пристрій витримує понад 1600 циклів заряджання. Навіть після 5 років використання ємність батареї залишається на рівні понад 80%. Система заряджання Al вивчає ваші звички. Надзвичайно висока циклічність забезпечує довговічність.

Ігри та перегляд відео у вільний час
Деталі відображаються чіткіше, сенсорне управління працює плавніше, а екран добре видно на вулиці.

Безкоштовні дзвінки без сигналу
У ситуаціях, коли немає покриття мережі або мережа слабка, наприклад під час пригод на природі, гірських походів, концертів, у підземних паркінгах та інших випадках із поганими умовами мережі, прямий зв'язок між пристроями Bluetooth дозволяє здійснювати двосторонні голосові дзвінки, надсилати та отримувати текстові та голосові повідомлення.

Без турбот у вітер та дощ
Незалежно від того, чи це запилена будівельна площадка, вітер та дощ, чи випадковий контакт з водою у повсякденному житті, пристрій працює бездоганно.
Без турбот при падінні
Завдяки високоміцній конструкції від внутрішньої до зовнішньої частини корпусу, пристрій витримує падіння з висоти 1,5 м.

Не вистачає ідей? AI Writing допоможе!
Він пропонує функції генератора тексту, коректури та узагальнення. Доступ до інструменту можна отримати, вибравши текст. Він адаптує стилі для електронних листів та соціальних мереж.

Безтурботне міжмовне спілкування
Він включає переклад віч-на-віч для багатораундового обміну в офлайн-режимі, синхронний переклад для онлайн-зустрічей та переклад знімків екрана/фотографій для мобільного вибору.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno Mobile |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Разъемы | USB Type-C |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 193 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G81 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 15 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Графічний процесор | Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6,67" |
| Диафрагма | f/1.8 |
| Запись видео | Full HD (1920x1080) |
| Камера | 13 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектация | Документація, Інструмент для вилучення Sim-карти, Кабель USB Type-C, Смартфон |
| Країна реєстрації Бренду | Китай |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристрою | Spark 40с |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 18 Вт |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роздільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Размер | 165,6 x 77 x 8,37 мм |
| Год выпуска | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Вспышка фронтальной камеры | Присутній |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процессора | 2 x 2.0 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Щільність пікселів | 263 ppi |
- Цена: 4 199 ₴


