Смартфон Google Pixel 8
Робіть менше - встигайте більше
З технологією штучного інтелекту Google Pixel 8 перетворює вашу повсякденність на зручність, даючи змогу з легкістю сортувати вхідні дзвінки, спілкуватися новими мовами та робити ще безліч інших речей без зайвих зусиль. Ця технологія перетворює звичайні завдання, роблячи їх простішими та більш інтуїтивно зрозумілими, що допомагає заощадити ваш дорогоцінний час і зусилля.![]()
Краще ніж власна пам'ять
Оновлена камера Pixel 8, втілення інновацій зі штучним інтелектом Google, надає можливості для створення приголомшливих фотографій і відеозаписів у будь-який час доби. Завдяки просунутим алгоритмам обробки зображень, нова камера дає змогу зафіксувати кожну деталь, створюючи зображення, що перевершують ваші очікування та стирають межі між творчістю та технологією.
![]()
Не пропускайте жодного слова
Технологія Clear Calling значно покращує аудіо вхідних дзвінків, усуваючи фонові шуми, як-от гул натовпу або шум вітру, що робить розмову чіткішою та зрозумілішою. Ця особливість виділяє та підсилює голос співрозмовника, забезпечуючи більш якісне та зрозуміле звучання навіть у галасливих умовах, полегшуючи спілкування та підвищуючи зручність використання пристрою.
![]()
Все своє!
Спеціально розроблений чип Google Tensor G3 з функціями штучного інтелекту забезпечує вдосконалені можливості камери та відеозйомки, а також надає розумні способи допомоги в додатках для повсякденного використання. З ним Pixel 8 демонструє високу продуктивність і ефективність, роблячи ваш досвід використання плавнішим і приємнішим, і даючи змогу насолоджуватися швидкодією пристрою без затримок і проблем.
![]()
Перекладайте прямо на місці
Функція Live Translate дає змогу миттєво перекладати особисті розмови, повідомлення та навіть розуміти іноземні мови на вуличних знаках у режимі реального часу 49 різними мовами. Це робить подорожі та міжнародне спілкування неймовірно простим і зручним, даючи змогу розуміти та бути зрозумілим у будь-якій точці світу, незалежно від мовного бар'єру.
![]()
Прощавайте спам-дзвінки
Функція Call Screen з помічником Google Assistant тепер забезпечує більш просунуте виявлення і фільтрацію спам-дзвінків. Вона також надає інформацію про те, хто телефонує і з якою метою, навіть перш, ніж ви відповісте на дзвінок. Це збільшує вашу зручність і безпеку, запобігаючи небажаним або шахрайським дзвінкам, забезпечуючи більш спокійний і контрольований досвід спілкування.
![]()
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 187 г |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 9 |
| Процессор | Google Tensor |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/6E |
| Ємність аккумулятора | 4575 mAh |
| Бездротова зарядка | Нет |
| Версия ОС | 13 |
| Внутренняя память | 128 Гб |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 6.3" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass |
| Камера | 50 Мп + 12 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектация | Смартфон , кабель USB-C , інструмент для вилучення SIM , гарантійний талон |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Модель пристрою | Pixel 8 |
| Оперативная память | 8Гб |
| Операционная система | Android |
| Оптична стабілізація | Присутня |
| Особливості швидкої зарядки | 18W |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Разъемы | USB‑C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Размер | 150.5 x 70.8 x 8.9 мм |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Стан пристрою | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Технологія NFC | Присутня |
| Технологии | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфони |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип слоту | SIM + eSIM |
| Фокусування | Автоматичне |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 10.8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Щільність пікселів | 416 ppi |
- Цена: 19 888 ₴

