
Портативна колонка JBL Flip 7 Tomorrowland (JBLFLIP7TML)
- В наявності
5 299 ₴
Портативна колонка JBL Flip 7 Tomorrowland
Насичений звук JBL Pro Sound з технологією AI Sound Boost. Ми посилили баси й вдосконалили твіттер. Результат? Потужніший і чіткіший бас навіть на максимальній гучності та виразні високі частоти завдяки новій формі купола твіттера, що додає звучанню глибини. Ми також додали нашу власну технологію AI Sound Boost — вона аналізує вашу музику в реальному часі й забезпечує максимальну акустичну якість із мінімальними спотвореннями. Це наче маленький аудіогеній усередині кожного JBL Flip 7 Tomorrowland. Тож тепер ми можемо дати вам ще кращий звук — без зайвої ваги. Той самий розмір — ще потужніше звучання.

До 16 годин відтворення Зберігайте настрій до 14 годин на одному заряді — а коли справді потрібно витиснути ще трохи енергії для святкування чи ще одного танцю з коханою людиною, можна додати ще 2 години завдяки функції Playtime Boost.

Перероблений пластик і тканина, а також упаковка з паперу, сертифікованого FSC. JBL Flip 7 Tomorrowland виготовлений із 77% переробленого пластику та має решітку динаміка зі 100% переробленої тканини. Упаковка зроблена з паперу, сертифікованого FSC, з використанням соєвих чорнил.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| Ємність аккумулятора | 4800 mAh |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Вага | 560 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Колонка JBL Flip 7, карабін, що знімається, знімний ремінець, інструкція користувача, гарантійний талон. |
| Кількість одночасних підключень | Більше одного |
| Модель акустики | Flip 7 |
| Наявність FM приймача | Немає |
| Наявність дисплея | Немає |
| Особливості | IP68.Bluetooth, Бездротове підключення, Підключення до ПК, Протиударний корпус, Регулювання гучності, Ремінець, З вологозахистом, З вбудованим акумулятором, Функція портативної батареї |
| Потужність | 30 Вт |
| Розміри | 182.5 x 69.5 x 71.5 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час зарядки | 2.5 рік |
| Час роботи | 14 годин |
| Частотний діапазон | 60 - 20000 Гц |
- Ціна: 5 299 ₴

