
Портативна колонка JBL Xtreme 4 Black (JBLXTREME4BLKEUNA)
- В наличии
10 999 ₴
Портативная колонка JBL Xtreme 4 Black

Настав час жити гучно! Портативна водонепроникна колонка JBL Xtreme 4 з потужним звуком JBL Pro Sound. Дивовижна динамічність навіть на максимальній гучності завдяки двом потужним низькочастотним і двом високочастотним динамікам. Подвійні пасивні випромінювачі JBL забезпечують більш глибокі баси, які вразять вас. Хочете взяти музику на вулицю? Зручний плечовий ремінь полегшить це завдання, а міцні гумові бампери та водонепроникність і пилонепроникність за стандартом IP67 означають, що раптова злива або навіть занурення у воду не завадять насолоджуватися музикою. Коли прийде час створити ще більше звукових вражень, об'єднайте дві колонки Xtreme 4 для стереозвуку. Або для наступної вечірки використовуйте Auracast, щоб підключити Xtreme 4 до будь-якої сумісної портативної колонки JBL, щоб ваші друзі, які відпочивають біля басейну, могли слухати той самий плейлист, що й ті, хто спілкується в приміщенні. 24 години відтворення та зручний павербанк живлення для вашого пристрою означають, що вам не доведеться підзаряджати його до ранку. Усе це, плюс до всього, виготовлено з переробленого пластику та переробленої тканини. JBL Xtreme 4 - вражаючий звук завжди з вами.
Потужний звук JBL Pro Sound нового рівня
Два низькочастотні динаміки, два потужні драйвери та подвійні басові випромінювачі JBL без зусиль прокачають вас динамічним, вражаючим звуком з глибокими басами та великою кількістю деталей. Ви поринете в музику, де б ви не були.

До 24 годин відтворення музики плюс ще 6 годин з функцією Playtime Boost
Ваші музичні пригоди можуть тривати цілий день. Акумулятор JBL Xtreme 4 працює до 24 годин, тож ви зможете слухати музику, доки сонце не зайде і не зійде знову, перш ніж вам знадобиться підзарядка. Просто торкніться кнопки Playtime Boost, щоб подовжити час відтворення, збільшивши час роботи від акумулятора на 6 годин. Він налаштовує та оптимізує звучання для більш гучного та чіткого звучання.
Зручний наплічний ремінь
Колонку можна носити на плечі або як кросбоді, залежно від вашого стилю та настрою.
Захист від води та пилу
Водонепроникність і пилонепроникність JBL Xtreme 4 за стандартом IP67 гарантує, що ця колонка впорається практично з будь-яким середовищем - від вечірки біля басейну до пікніка на березі моря.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 9444 mAh |
| Интерфейсы | USB Type C |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Портативна акустика Інструкція Гарантійний талон |
| Кількість одночасних підключень | Більше одного |
| Модель пристрою | Xtreme 4 |
| Наличие дисплея | Немає |
| Особенности | Вологозахист З акумулятором |
| Мощность | 50 Вт |
| Розміри | 297 х 149 х 141 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Формат акустики | 2.0 |
| Время зарядки | 3.5 год |
| Время работы | До 24 годин |
| Частотный диапазон | 44 Гц - 20 КГц |
- Цена: 10 999 ₴


