
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G SM-X626B 8/128 Grey (SM-X626BZAR)
- В наявності
32 999 ₴
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+

Обводиш – і знаходиш на великому екрані
Шукайте будь-яке зображення, відео чи текст на екрані. Обведіть, виділіть, зробіть помітку чи торкніться, щоб знайти те, що вас цікавить – без знімків екрана.

Допомога з домашніми завданнями
Навчайтеся розумніше разом з планшетом та Google. Просто обведіть навчальний матеріал на екрані – й отримуйте пояснення, відео та результати з інтернету з математики, історії, хімії, біології, фізики й не тільки – і все це в одному вікні застосунку.

Екран широкий як ваша уява
Мрійте масштабно з широким екраном на 10,9 дюйма у Galaxy Tab S10 FE чи навіть ще більше – з просторим екраном на 13,1 дюйма у Tab S10 FE+, який є найбільшим у серії планшетів Galaxy Tab FE.

Ще потужніший завдяки високій продуктивності
Творіть, навчайтеся та грайте без перешкод завдяки надплавній продуктивності процесора Exynos 1580. Відчуйте інновації на основі штучного інтелекту з корисними інструментами для підвищення продуктивності. Легко перемикайтеся між задачами завдяки великому обсягу пам’яті в обох моделях і зберігайте все, що вам подобається, з підтримкою карт пам’яті microSD до 2 ТБ.

Екран – дивовижний. Зображення – суперплавне
Відкрийте для себе екран із високою роздільною здатністю, чіткими деталями та плавною частотою оновлення 90 Гц. Технологія Vision Booster забезпечує яскраве зображення навіть надворі – до 800 ніт у режимі високої яскравості. Продовжуйте насолоджуватися контентом завдяки зниженому рівню синього світла для комфорту очей.

Тонкий. Легкий. Ідеальний
Візьміть із собою в дорогу Galaxy Tab S10 FE чи Tab S10 FE+. Тонкі й легкі – вони гармонійно вписуються у ваш ритм життя та легко поміщаються в сумку.

Новий рівень нотаток із S Pen
Складна математична формула? Не проблема – просто запишіть її за допомогою S Pen, і функція Вирішення математичних задач автоматично розв’яже її для тебе.

Функція Рукописний ввід
Ця інтелектуальна функція дозволяє миттєво навести лад у неохайних рукописних нотатках – вирівняти рядки, зробити відступи рівномірними, вирівняти літери й відкоригувати їхню форму.

Один дотик – і ви у світі AI
Натисніть клавішу Galaxy AI Key, щоб миттєво потрапити у світ штучного інтелекту. Налаштуйте цю клавішу під свого улюбленого помічника для спрощення повсякденних справ та отримання розумної допомоги одним натисканням клавіші.

Камера 13 МП для максимальної роздільної здатності
Приготуйтеся до яскравих фото та відео у високій роздільній здатності. Оновлена основна камера на 13 МП робить ваші знімки ще чіткішими та деталізованішими, щоб кожен кадр вражав неймовірною виразністю.

Назустріч пригодам. Під цілковитим захистом
Завдяки водо- та пилозахисту за стандартом IP68, Galaxy Tab S10 FE та Tab S10 FE+ з S Pen готові супроводжувати вас у будь-якій подорожі просто неба.

Персональний огляд вашої оселі
Перевіряйте стан своєї оселі з висоти пташиного польоту за допомогою віджета Home Insight. Панель приладів показує ключову інформацію про ваш дім на основі підключених датчиків і пристроїв. Досліджуйте свій простір за допомогою 3D-карти та отримуйте персоналізовані поради від штучного інтелекту.

Застосунки Galaxy Spotlight. Творіть як професіонал
Розкрийте творчий потенціал із Galaxy Tab S10 FE та Tab S10 FE+ завдяки професійним застосункам. Надихайтеся і створюйте разом із LumaFusion, Goodnotes, Clip Studio Paint, Noteshelf 3, Sketchbook та Picsart.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Є |
| Ємність аккумулятора | 10090 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Внутрішня пам'ять | 128 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 13.1" |
| Камера | 13 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP68 |
| Комплектація | Планшет Стілус Керівництво Гарантія |
| Країна реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Кількість SIM карт | 1 SIM |
| Кількість ядер | 8 |
| Модель пристроєм | Galaxy Tab S10 FE+ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
| Процесор | Exynos 1580 |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2880x1800 |
| Розмір | 300.6 x 194.7 x 6 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Без спальника |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE, 5G |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Акселерометр |
| Тип | Планшет |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | LCD |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, e-SIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 90 Гц |
| Частота процесора | 2,9 ГГц |
| Щільність пікселів | 259 ppi |
- Ціна: 32 999 ₴

