Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для стрижки XO CF30

Міні-машина для стрижки XO CF30 – це компактний пристрій, що забезпечує зручний та точний догляд за волоссям та бородою. Оснащена сучасним дизайном та потужним мотором, що дозволяє створювати акуратні зачіски та стрижки. Зручна ручка та технологія низького шуму роблять її ідеальною для дому. Можливість підзарядки через USB дозволяє використовувати пристрій будь-де.

Удосконаліть свою рутину для догляду за волоссям за допомогою тримера XO-CF30. Ідеальний для укладання на ходу, він поєднує в собі потужність і портативність, що робить його незамінним інструментом для догляду за волоссям професійної якості, де б ви не були.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Количество насадок | 6 |
| Минимальная длина стрижки | 2 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2000 mAh |
| Вес | 137 г |
| Гарантийный срок | 12 місяців |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Машинка для стрижки волосся Насадки USB-кабель Щіточка для очищення Гарантійний талон Інструкція |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Мoдель | CF30 |
| Мощность | 5 Вт |
| Назначение | Для стрижки голови, для бороди і вусів |
| Размер | 38*40,6*162 мм |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Спосіб очистки | Сухий,Вологий |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Бытовые |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время автономной работы | 100 хвилин |
| Время зарядки | 90 хв |
| Время работы | 100 хвилин |
- Цена: 899 ₴


