
Стайлер Dyson Airwrap HS08 Multi-Styler Prussian Blue/Rich Copper (107163-01) UA
- В наличии
28 989 ₴
Стайлер Dyson Airwrap HS08 Multi-Styler Prussian Blue/Rich Copper
Стайлер нового покоління для бездоганного укладання
Dyson Airwrap id - це інноваційний мультистайлер, що дає змогу створювати локони й укладати волосся одним натисканням кнопки. Завдяки набору унікальних насадок, стайлер ідеально підходить для сушіння, завивки, формування, розгладжування і приховування звисаючого волосся без перегріву.

Розумний двигун для потужного стайлінгу
Вбудований двигун Dyson Airwrap id обертається зі швидкістю 110 000 обертів на хвилину, створюючи потужний повітряний тиск. Це дозволяє створити унікальний ефект Коанда, який захоплює та утримує волосся навколо насадки. Завдяки цьому процес укладання стає більш щадним та безпечним для волосся.

Ефект Коанда для м’якого завивання
Інноваційний ефект Коанда дозволяє створювати локони без використання високих температур. Волосся обвиває циліндричну насадку за допомогою повітряного потоку, а не нагріву. Такий підхід захищає волосся від пошкоджень, забезпечуючи їм здоровий блиск та м’якість.

Нова конічна насадка для точного стайлінгу
Нова конічна насадка Dyson Airwrap id розроблена для покращеного контролю укладання. Вузький наконечник та посилений потік повітря дозволяють дістатися ближче до коренів, створюючи більш щільні локони на маківці. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати чіткі та акуратні завитки.

Bluetooth-з'єднання для налаштування
Через додаток MyDyson можна налаштувати Airwrap id по Bluetooth, перевіряючи поточні параметри роботи. Регулярне обслуговування стайлера стає простішим завдяки сповіщенням додатка, який підкаже, коли потрібно очистити або перевірити прилад. Також додаток пропонує навчальні відео для експериментів з різними образами.

Персоналізований профіль волосся
У додатку MyDyson можна створити профіль, у якому будуть враховані всі особливості вашого волосся. Програма пропонує рекомендації та поради з догляду, засновані на вашому типі волосся. Це допомагає підібрати оптимальні методи укладання для досягнення найкращих результатів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyson |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Вес | 680 г |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина проводу | 2,6 м |
| Максимальная температура нагрева | 90 °C |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 28°C |
| Насадки | 6 |
| Особенности | Автовідключення Насадка, що обертається Шнур, що обертається 360 Захист від перегріву Іонізація Холодне обдування |
| Покриття пластин | Керамическое |
| Мощность | 1300 Вт |
| Регулировка температуры | Да |
| Размер | 272 x 48 x 41 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Стайлер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Функція іонизації | Да |
| Скорость воздушного потока | 48.6 м³/ч |
- Цена: 28 989 ₴

