
Випрямляч Dyson Airstrait HT01 Amber Silk (143343-01) UA
- В наличии
25 989 ₴
Випрямляч Dyson Airstrait HT01
Ідеальна гладкість без перегріву
Dyson Airstrait HT01 пропонує унікальне рішення для випрямлення волосся без компромісів. Завдяки передовій керамічній технології, цей випрямляч рівномірно розподіляє тепло всією поверхнею, мінімізуючи ризик пошкодження волосся і забезпечуючи бездоганну гладкість із кожним використанням.

Довге, світле, сухе волосся
Підправте або поновіть укладку, не висушуючи волосся. Укладання під час використання режиму Boost дає змогу досягнути максимального ефекту укладання.

Швидкий і безпечний результат
Оснащений високоточним термоконтролем, Dyson Airstrait HT01 забезпечує рівномірний розподіл тепла по волоссю, гарантуючи його гладкість і сяйво за мінімальний час. Інтелектуальні сенсори регулюють температуру, запобігаючи перегріванню і зберігаючи здоров'я вашого волосся.

Інтелектуальний контроль тепла
Терморезистори зі скляними кульками, розташовані в маніпуляторах приладу, регулюють температуру повітряного потоку до 30 разів на секунду, запобігаючи тепловому ушкодженню і зберігаючи природний блиск волосся.
Dyson Hyperdymium
13-лопатева крильчатка обертається зі швидкістю до 106 000 об/хв, пропускаючи через себе 11,9 л повітря на секунду. При цьому створюється тиск повітря до 3,6 кПа, що достатньо для випрямлення волосся під час сушіння.

Дисплей з анімацією
Кольоровий дисплей високої чіткості відображає налаштування повітряного потоку і температури, що дає змогу легко орієнтуватися під час укладання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dyson |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Вес | 935 г |
| Гарантийный срок | 24 місяці |
| Довжина проводу | 2.9 м |
| Питание | Від мережі |
| Комплектация | Вирівнювач волосся, Чохол для зберігання, Термозахисний килимок, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальная температура нагрева | 140 °C |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Минимальная температура нагрева | 80 °C |
| Покриття пластин | марганцево-мідний сплав |
| Мощность | 1600 Вт |
| Регулировка температуры | Є |
| Размер | 330 x 60 x 41 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Стайлер |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Функція іонизації | Да |
| Скорость воздушного потока | 48.6 м³/ч |
- Цена: 25 989 ₴


