
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Party One Mini Black/Grey
- В наличии
689 ₴
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Party One Mini
Зручна
Hopestar PARTY ONE MINI має ергономічний дизайн із гачком, що забезпечує зручне транспортування. Завдяки алюмінієвому карабіну, колонку можна легко прикріпити до рюкзака, поясного ременя, велосипеда та інших місць. Це надійніше та практичніше, ніж звичайний шнурок, дозволяючи використовувати колонку у подорожах, під час активного відпочинку чи на прогулянках.

Баси
Hopestar PARTY ONE MINI оснащена 4-дюймовим сабвуфером, що забезпечує глибокі та насичені баси. Завдяки великому калібру динаміка та подвійним фазоінверторам колонка створює чистий та потужний низькочастотний звук, що робить її ідеальним вибором для басових композицій та вечірок на відкритому повітрі.

Компактна та захищена портативна колонка
Hopestar PARTY ONE MINI – це портативна колонка з потужним звуком, басами та захистом від пилу і води (IPX5), що робить її ідеальним вибором для активного способу життя.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hopestar |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Ємність аккумулятора | 2400 mAh |
| Интерфейсы | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Вес | 300 г |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 6 місяців |
| Питание | Від мережі |
| Модель пристрою | Party one mini |
| Наявність мікрофона | Вбудований |
| Мощность | 5 Вт |
| Розміри | 120 x 86 x 42 мм |
| Стан пристрою | Новий |
| Тип | Портативні колонки |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Время зарядки | 2 год |
| Время работы | 6 ч |
| Частотный диапазон | 80 Гц - 15 кГц |
- Цена: 689 ₴

