Портативна Bluetooth колонка Hopestar H85
HOPESTAR H85 – стильна та потужна новинка від відомого бренду Bluetooth-колонок із насиченим звучанням. Корпус колонки виготовлений із міцного пластику із Soft-Touch покриттям, лицьова частина та динаміки захищені синтетичною тканиною. Кнопки керування прогумовані, що забезпечує зручність використання.

На задній панелі колонки знаходяться приховані герметичною заглушкою роз'єми USB, microUSB, TF та AUX . Акустична система захищена від пилу та вологи за стандартом IPX6 , що дозволяє використовувати колонку в будь-яких погодних умовах: під дощем, на пляжі, під час прогулянок на природі або на дачі.

Гумова основа забезпечує стійкість колонки на будь-якій поверхні. Функція TWS дозволяє об'єднати два пристрої у стереопару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 8800 mAh |
| Інтерфейси | USB, microUSB, TF, AUX, 3.5 мм |
| Відтворення з | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Елементи управління | Механічні кнопки |
| Харчування | Акумулятор |
| Комплектація | Портативна колонка HOPESTAR H85 USB-кабель AUX кабель Інструкція Заводська упаковка |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Модель пристроєм | H85 |
| Особливості | TWS Функція: дозволить об'єднати дві колонки в одну стереосистему 1+1 |
| Потужність | 70 Вт |
| Розміри | 186 x 131 x 318 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип | Портативна колонка |
| Тип акустики | Портативна |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Час зарядки | 3 рік |
| Час роботи | близько 4-6 годин |
| Частотний діапазон | 80 - 20000 Гц |
- Ціна: 2 899 ₴


