Смарт-годинник Proove Elysium
Дизайн
Proove Elysium виготовлені з високоякісних матеріалів: цинковий сплав, ABS і PC, що забезпечує надійність та довговічність. Великий дисплей, розміром 2.04 дюйма, забезпечує чітке відображення інформації та зручне користування годинниками. Стрічка з міланською петлею додає елегантності та комфорту.

Функціонал
Proove Elysium має великі потужності та різноманітний функціонал. Наприклад, смартгодинник можна синхронізувати через додаток Da Fit, куди буде виводитися інформація з нього. Починаючи від різних видів фізичного навантаження та закінчуючи різноманітними показниками: пульс, рівень кисню, моніторинг сну, рівень стресу, крокомір та багато інших корисних функцій.

Комфорт і надійність
Міцний корпус з цинкового сплаву та пластику гарантує стійкість до пошкоджень та легкість під час носіння. Захист IPХ4 уберігає від помірної вологи та пилу. Металевий ремінець не дратує шкіру, міцно фіксує гаджет та ідеально пасує до будь-якого образу. Потужний акумулятор дає змогу користуватися годинником до 7 днів, не турбуючись про підзарядку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ємність аккумулятора | 230mAh |
| Вага | 72 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Дзвінки та оповіщення | E-mail, SMS, вхідні та пропущені дзвінки, події календаря, повідомлення із соціальних мереж |
| Дисплей | 368х448 |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Камера | Немає |
| Матеріал корпусу | ABS + PC, Цинковий сплав |
| Модель смарт-годинника | Elysium |
| Можливість заміни браслета / ремінця | Да |
| Розмір | 150 x 38 x 11 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарт пило- та вологозахисту | IPX4 |
| Сумісність | iOS Android |
| Тип | Смарт-годинник |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Тип дисплея | Amoled |
| Тип зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Форма дисплею | Квадратні |
| Формат SIM-карти | Немає |
| Функції | будильник, таймер, секундомір, моніторинг сну, контроль кисню, вимірювання пульсу, персоналізовані тренування |
| Час роботи | 7 днів |
- Ціна: 2 099 ₴


