
Смартфон Motorola G06 4G 4/64GB Tendril (PBA20000) українська версія
- В наявності
3 499 ₴
Смартфон Motorola G06


Щоразу висока якість
Робіть деталізовані фото з основним сенсором 50 МП та технологією Quad Pixel1 для якіснішої зйомки за слабкого освітлення

Покращення на базі ШІ
Завдяки автоматичному розпізнаванню сцен та підбору оптимальних налаштувань moto ai робить ваші знімки ідеальними

Потужність, що відповідає ритму життя
Легко справляйтеся з багатозадачністю за допомогою восьмиядерного процесора з д

Вдосталь місця для всього
Зберігайте фото, відео та застосунки завдяки 256 ГБ вбудованої пам’яті та можливістю збільшення її обсягу за допомогою карток microSD

Стильний та надійний
Вишукане матове оздоблення, захист від вологи IP64 та стійке до подряпин скло Corning Gorilla Glass 3 забезпечують стиль та надійність

Розкіш великого екрану
6,88" HD+ дисплей з насиченими кольорами та чіткою деталізацією оживить будь-які фільми та ігри

Довше та швидше
Батарея 5200 мАг4 забезпечує до 2-х днів автономності, а TurboPower 10 Вт дарує кілька годин роботи лише за кілька хвилин заряджання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ємність аккумулятора | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія ОС | 15 |
| Версія телефону: | Телефон вироблений для європейських країн, в даному телефоні встановлена міжнародна прошивка, в якій присутня українська та інші мови. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 64 Гб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MC2 |
| Діагональ дисплея | 6.88" |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Захист дисплею (Corning) | Corning Gorilla Glass 3 |
| Камера | 50 Мп |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP64 |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-C – USB Type-C Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | США |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра, Пластик, Скло |
| Модель пристроєм | G06 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Оптична стабілізація | Наявність |
| Особливості швидкої зарядки | 10 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | Аудіо 3.5, USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 1640х720 |
| Розмір | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Рік випуску | 2025 |
| Спалах основної камери | Присутній |
| Спалах фронтальної камери | Без спальника |
| Стан пристроєм | Новий |
| Стандарти зв'язку | GSM, HSDPA, LTE |
| Технологія GPS | GPS, Galileo, QZSS |
| Технологія NFC | Наявність |
| Технології | Сканер відбитку пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Фокусування | Фазове (PDAF) |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота оновлення дисплею | 120 Гц |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Щільність пікселів | 260ppi |
- Ціна: 3 499 ₴

