
Мобільний телефон.Nokia 130 Dual Sim 2023 Dark Blue
- В наявності
1 477 ₴
Nokia 130 TA-1576 Dual Sim
Розмовляйте довше
Наповніть свій день якісним безперебійним зв'язком з першого співу жайворонка вранці і до заходу сонця, а акумулятор ємністю 1450 мА*год вам у цьому допоможе. Прослуховуйте контент навіть із протилежного краю кімнати завдяки покращеному динаміку. До того ж на телефоні можна зберігати до 2000 контактів та до 500 SMS-повідомлень.
Будь голоснішим
Завдяки вбудованому динаміку звук виходить гучним та чистим. Тому ви можете включити в розмову оточуючих або включити FM-радіо, щоб усі могли насолоджуватися ним, не переймаючись зарядом. А встановивши карту пам'яті MicroSD, можна записувати нотатки на диктофон.
Рухаємося в ногу з часом
Nokia 130 - телефон, створений для сучасності, але не відмовляється від своєї історичної спадщини. Завдяки своїй надійності він уособлює ті якості, якими славляться телефони Nokia. Знайомий тактильний дизайн робить інтуїтивно простим у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokia |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98.2 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1450 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Версія телефону: | Телефон вироблено для Європейського ринку, та сертифіковано в Україні, має позначку UCRF. Обслуговується офіційними сервісними центрами в Україні |
| Внутрішня пам'ять | 4 Мб |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 2.4" |
| Камера | Немає |
| Клас захисту від вологи та пилу | IP52 |
| Комплектація | Телефон Зарядний пристрій, Акумуляторна батарея, Керівництво, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації Бренду | Фінляндія |
| Кількість SIM карт | 2 SIM |
| Модель пристроєм | 130 TA-1576 |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Операційна система | Проприєтарна |
| Підтримка швидкої зарядки | Є |
| Роз'єми | microUSB, Audio 3.5 |
| Роздільна здатність дисплея | 240х320 |
| Розмір | 130.9 x 50.6 x 14 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Технологія NFC | Відсутня |
| Технології | Ліхтарик, Будильник, Калькулятор, Календар |
| Тип | Смартфон |
| Тип гарантії | Від виробника |
| Тип дисплея | TFT |
| Тип слоту | SIM + SIM + MicroSD |
| Формат SIM-карти | Mini-SIM |
| Щільність пікселів | 167 ррі |
- Ціна: 1 477 ₴

