
Відеосвітло Ulanzi Vijim Handheld Light Wand (UV-2907 VL119 RGB)
- В наявності
1 289 ₴
Відеосвітло Ulanzi Vijim Handheld Light Wand (UV-2907 VL119 RGB)
Ulanzi Vijim VL119 RGB
Світлодіодна панель має невеликі розміри, але при цьому має високу яскравість. Вона обладнана 119 світлодіодами двох типів 2500К і 9000К з плавною безступеневою зміною температури в заданому діапазоні від теплого до холодного з таким же плавним регулюванням яскравості.

Сценарії використання
Підходить для зйомки заповнювального світла і створення різних атмосфери: фотозйомка продукту, модельна зйомка, відеозйомка, жива сцена, художній світлопис, атмосфера вечірки.

RGB підсвічування
Насичені кольори для найкращих зображень. Повнота кольорів - 360 градусів, можливість регулювання відтінку, насиченості та яскравості. Температуру кольорів можна вільно регулювати відповідно до освітлення, забезпечуючи основне або допоміжне світло. Поставляється з 20 динамічними світловими ефектами.

Різьба 1/4 дюйма
Нижня частина обладнана різьбовим отвором 1/4 дюйма, до якого можна під'єднати штатив і підставку для освітлення. Вмонтована лита батарея: вбудована лита батарея ємністю 2000 мАг може використовуватися впродовж 70 хвилин за максимальної яскравості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Pежими світіння | Нейтральний / Теплий / Холодний / RGB |
| Ємність акумулятора | 2000 mАh |
| Вага | 205 г |
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Кольорова температура | 2500-9000K |
| Потужність | 7.5 Вт |
| Розмір | 500 x 37 x 37 мм |
| Стан пристроєм | Новий |
| Тип гарантії | Від магазину |
| Кут світіння | 120° |
| Час роботи | до 70 хв (при яркості 100%) |
| Яскравість світла | 708 lux |
- Ціна: 1 289 ₴

